שער אפרים
סמל למ״ס 661 · יהודי · מושב · מחוז המרכז · מועצה אזורית לב השרון · אוכלוסייה 1,990 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 47.8% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.8 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שער אפרים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 29.0% | 20.5% | 787581 | 262 מתוך 1,192258 מתוך 1,03844 מתוך 233 |
| ישר! | 21.1% | 16.1% | 484130 | 624 מתוך 1,192609 מתוך 1,038163 מתוך 233 |
| ביחד | 14.2% | 9.3% | 656040 | 410 מתוך 1,192409 מתוך 1,038137 מתוך 233 |
| עוצמה יהודית | 9.6% | 5.7% | 767282 | 285 מתוך 1,192284 מתוך 1,03841 מתוך 233 |
| הדמוקרטים | 7.6% | 6.4% | 524737 | 572 מתוך 1,192551 מתוך 1,038147 מתוך 233 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 2.7% | 878591 | 139 מתוך 1,192139 מתוך 1,03820 מתוך 233 |
| ישראל ביתנו | 4.8% | 5.9% | 666466 | 381 מתוך 1,192352 מתוך 1,03871 מתוך 233 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.7% | 5.1% | 575067 | 507 מתוך 1,192503 מתוך 1,03875 מתוך 233 |
| ש״ס | 2.2% | 5.3% | 757272 | 294 מתוך 1,192288 מתוך 1,03865 מתוך 233 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 544861 | 509 מתוך 1,192504 מתוך 1,03882 מתוך 233 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777477 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03843 מתוך 233 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038104 מתוך 233 |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.8% | 364043 | 622 מתוך 1,192478 מתוך 1,03895 מתוך 233 |
| גוש ביבי | 46.5% | 44.0% | 625771 | 449 מתוך 1,192443 מתוך 1,03868 מתוך 233 |
| גוש השינוי | 47.8% | 37.8% | 484231 | 616 מתוך 1,192597 מתוך 1,038159 מתוך 233 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354030 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038143 מתוך 233 |
| לא התחייבו לגוש | 5.4% | 2.8% | 878591 | 144 מתוך 1,192143 מתוך 1,03821 מתוך 233 |
| אחוז הצבעה | 78.4% | 78.0% | 515122 | 577 מתוך 1,192497 מתוך 1,038182 מתוך 233 |
| קולות כשרים | 1,141 | 5,690,682 | 778477 | 278 מתוך 1,192169 מתוך 1,03855 מתוך 233 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 36.4% | 49.3% | 0.0% | 13.5% | 71.9% | 511 | קדימה 27.6% |
| 2009 | 50.3%▲13.9 | 46.6%▼2.7 | 0.0%±0.0 | 0.8%▼12.7 | 73.9% | 597 | קדימה 35.8% |
| 2013 | 44.0%▼6.3 | 47.5%▲0.9 | 0.7%▲0.7 | 5.2%▲4.4 | 77.5% | 748 | הליכוד ביתנו 24.5% |
| 2015 | 41.3%▼2.7 | 38.9%▼8.6 | 0.5%▼0.2 | 19.1%▲13.9 | 81.0% | 833 | הליכוד 27.1% |
| אפר׳ 2019 | 48.0%▲6.7 | 44.6%▲5.7 | 0.0%▼0.5 | 7.3%▼11.8 | 76.4% | 931 | כחול לבן 36.8% |
| ספט׳ 2019 | 41.3%▼6.7 | 47.8%▲3.2 | 0.1%▲0.1 | 10.2%▲2.9 | 76.3% | 927 | כחול לבן 37.3% |
| 2020 | 49.6%▲8.3 | 49.9%▲2.1 | 0.1%±0.0 | – | 75.5% | 934 | הליכוד 40.9% |
| 2021 | 48.9%▼0.7 | 48.3%▼1.6 | 0.0%▼0.1 | – | 72.4% | 922 | הליכוד 33.1% |
| 2022 | 51.5%▲2.5 | 46.9%▼1.3 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 73.4% | 991 | הליכוד 32.2% |
| 2026 | 46.5%▼4.9 | 47.8%▲0.8 | 0.1%±0.0 | 5.4%▲5.4 | 78.4% | 1,141 | הליכוד 29.0% |
מפקד 2022
| שער אפרים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,990 | 9,601,720 | 768376 | 279 מתוך 1,162172 מתוך 1,02755 מתוך 229 |
| תושבים לקמ״ר | 3,318 | – | 657269 | 408 מתוך 1,162290 מתוך 1,02772 מתוך 229 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 28 | 30 | 292414 | 779 מתוך 1,162745 מתוך 1,027192 מתוך 229 |
| בני 65 ומעלה | 5.5% | 12.4% | 18144 | 945 מתוך 1,151872 מתוך 1,016218 מתוך 229 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 23.5% | 25.8% | 312319 | 803 מתוך 1,159794 מתוך 1,027186 מתוך 229 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 16.7% | 25.3% | 474850 | 532 מתוך 1,012523 מתוך 1,003111 מתוך 221 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 118,700 | 104,300 | 504324 | 583 מתוך 1,160579 מתוך 1,027174 מתוך 229 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 78.1% | 69.8% | 596 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- קלנסווה 1.9 ק״מ · ניצני עוז 2.0 ק״מ · טייבה 2.8 ק״מ · כפר יעבץ 3.4 ק״מ · יעף 3.7 ק״מ