קרית מלך
שכונה במודיעין עילית · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,130 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 92.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.8 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית מלך | מודיעין עילית | ישראל |
|---|---|---|---|
| יהדות התורה | 73.8% | 76.7% | 5.5% |
| ש״ס | 15.7% | 14.4% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 1.9% | 1.7% | 5.7% |
| הליכוד | 0.7% | 0.6% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.6% | 0.9% | 5.1% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ביחד | 0.1% | 0.1% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 1.7% |
| ישר! | 0.0% | 0.0% | 16.1% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 0.0% | 0.0% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 7.0% | 5.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 92.8% | 94.4% | 44.0% |
| גוש השינוי | 0.1% | 0.2% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.0% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 87.0% | 84.2% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,454 | 32,938 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 99.1% | 0.4% | 0.0% | 0.3% | 83.7% | 738 | יהדות התורה 41.5% |
| 2013 | 96.6%▼2.5 | 0.3%▼0.1 | 0.0%±0.0 | 3.0%▲2.8 | 90.1% | 2,277 | יהדות התורה 61.1% |
| 2015 | 99.7%▲3.1 | 0.3%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼3.0 | 92.1% | 984 | יהדות התורה 73.5% |
| אפר׳ 2019 | 99.4%▼0.3 | 0.1%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.5%▲0.5 | 83.7% | 1,234 | יהדות התורה 73.8% |
| ספט׳ 2019 | 99.8%▲0.4 | 0.2%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼0.5 | 84.6% | 1,285 | יהדות התורה 73.5% |
| 2020 | 99.9%▲0.1 | 0.1%▼0.1 | 0.0%±0.0 | – | 83.9% | 1,289 | יהדות התורה 73.5% |
| 2021 | 99.8%▼0.2 | 0.2%▲0.2 | 0.0%±0.0 | – | 80.6% | 1,268 | יהדות התורה 72.3% |
| 2022 | 99.7%▼0.1 | 0.1%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 82.7% | 1,599 | יהדות התורה 71.6% |
| 2026 | 92.8%▼6.8 | 0.1%±0.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%±0.0 | 87.0% | 3,454 | יהדות התורה 73.8% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | חרדי | 4,130 | 3,454 | 92.8% | 0.1% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.