מודיעין עילית

סמל למ״ס 3797 · יהודי · יישוב עירוני · אזור יהודה ושומרון · אוכלוסייה 83,130 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 94.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.3 נקודות מאז 2022; יהדות התורה הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 99.7%2009: מחנה נתניהו 99.8%2013: מחנה נתניהו 98.1%2015: מחנה נתניהו 99.3%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 99.2%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 99.7%2020: מחנה נתניהו 99.8%2021: מחנה נתניהו 99.7%2022: מחנה נתניהו 99.7%2026: מחנה נתניהו 94.4%2006: המחנה שמולו 0.1%2009: המחנה שמולו 0.1%2013: המחנה שמולו 0.2%2015: המחנה שמולו 0.1%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 0.1%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 0.1%2020: המחנה שמולו 0.1%2021: המחנה שמולו 0.2%2022: המחנה שמולו 0.1%2026: המחנה שמולו 0.2%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 0.0%2013: מפלגות ערביות 0.0%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.0%2020: מפלגות ערביות 0.0%2021: מפלגות ערביות 0.0%2022: מפלגות ערביות 0.0%2026: מפלגות ערביות 0.0%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמודיעין עיליתישראלאחוזוןדירוג
יהדות התורה76.7%5.5%1001001004 מתוך 1,1924 מתוך 1,0381 מתוך 127
ש״ס14.4%5.3%97979534 מתוך 1,19234 מתוך 1,0387 מתוך 127
עוצמה יהודית1.7%5.7%34251780 מתוך 1,192770 מתוך 1,038126 מתוך 127
הציונות הדתית וזהות0.9%5.1%1760977 מתוך 1,192968 מתוך 1,038127 מתוך 127
הליכוד0.6%20.5%9011,083 מתוך 1,1921,033 מתוך 1,038126 מתוך 127
נעם מתחת לאחוז החסימה0.1%0.2%767428228 מתוך 1,192224 מתוך 1,03886 מתוך 127
ביחד0.1%9.3%7141,073 מתוך 1,1921,018 מתוך 1,038118 מתוך 127
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.0%2.7%––––––
הדמוקרטים0.0%6.4%––––––
ישר!0.0%16.1%––––––
ישראל ביתנו0.0%5.9%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
רע״ם0.0%5.9%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות5.3%0.8%100100984 מתוך 1,1923 מתוך 1,0383 מתוך 127
גוש ביבי94.4%44.0%93926386 מתוך 1,19285 מתוך 1,03847 מתוך 127
גוש השינוי0.2%37.8%1011,182 מתוך 1,1921,034 מתוך 1,038126 מתוך 127
המפלגות הערביות0.0%14.7%––––––
לא התחייבו לגוש0.0%2.8%––––––
אחוז הצבעה84.2%78.0%919393100 מתוך 1,19272 מתוך 1,03810 מתוך 127
קולות כשרים32,9385,690,682979810033 מתוך 1,19225 מתוך 1,0381 מתוך 127

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200699.7%0.1%0.0%0.1%89.5%10,564יהדות התורה 78.5%
200999.8%▲0.10.1%▼0.10.0%±0.00.0%▼0.187.0%13,575יהדות התורה 72.7%
201398.1%▼1.70.2%▲0.10.0%±0.01.6%▲1.690.7%18,864יהדות התורה 77.0%
201599.3%▲1.20.1%▼0.10.0%±0.00.3%▼1.389.3%19,866יהדות התורה 75.7%
אפר׳ 201999.2%▼0.20.1%±0.00.0%±0.00.5%▲0.284.5%22,385יהדות התורה 80.4%
ספט׳ 201999.7%▲0.60.1%±0.00.0%±0.00.1%▼0.584.5%23,167יהדות התורה 80.3%
202099.8%▲0.10.1%±0.00.0%±0.0–83.4%23,653יהדות התורה 80.0%
202199.7%▼0.10.2%▲0.10.0%±0.0–81.0%24,369יהדות התורה 79.2%
202299.7%±0.00.1%▼0.10.0%±0.00.0%82.0%26,655יהדות התורה 77.5%
202694.4%▼5.30.2%▲0.10.0%±0.00.0%±0.084.2%32,938יהדות התורה 76.7%

מפקד 2022

מודיעין עיליתישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)83,1309,601,720989810021 מתוך 1,16217 מתוך 1,0271 מתוך 123
תושבים לקמ״ר35,226–1001001001 מתוך 1,1621 מתוך 1,0271 מתוך 123
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחרדיחילוני
גיל חציוני13301141,145 מתוך 1,1621,011 מתוך 1,027114 מתוך 123
בני 65 ומעלה1.1%12.4%33111,116 מתוך 1,151984 מתוך 1,016101 מתוך 116
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)4.6%25.8%1001,147 מתוך 1,1591,025 מתוך 1,027123 מתוך 123
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)37.7%25.3%92927582 מתוך 1,01282 מתוך 1,00331 מתוך 121
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)62,600104,3001121,144 מתוך 1,1601,020 מתוך 1,027121 מתוך 123

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202292.3%69.8%86 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים