השבטים
שכונה במודיעין-מכבים-רעות · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 5,330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 64.4% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.8 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | השבטים | מודיעין-מכבים-רעות | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.7% | 26.3% | 16.1% |
| ביחד | 21.3% | 18.4% | 9.3% |
| הליכוד | 13.4% | 17.5% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 9.2% | 9.1% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 8.5% | 6.7% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 5.2% | 6.4% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.7% | 4.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 4.1% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 2.9% | 4.3% | 5.7% |
| ש״ס | 0.6% | 1.1% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 30.1% | 34.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 64.4% | 60.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.7% | 5.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.2% | 79.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,667 | 63,276 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 41.6% | 50.9% | 0.0% | 6.8% | 84.0% | 515 | קדימה 28.9% |
| 2009 | 47.5%▲5.9 | 48.6%▼2.3 | 0.1%▲0.1 | 2.9%▼3.9 | 79.4% | 1,598 | הליכוד 30.5% |
| 2013 | 42.3%▼5.2 | 54.3%▲5.7 | 0.0%▼0.1 | 2.5%▼0.3 | 82.4% | 1,335 | יש עתיד 28.3% |
| 2015 | 42.3%±0.0 | 51.3%▼3.0 | 0.0%±0.0 | 6.2%▲3.7 | 80.7% | 2,008 | המחנה הציוני 26.4% |
| אפר׳ 2019 | 43.1%▲0.8 | 50.0%▼1.3 | 0.0%±0.0 | 6.1%▼0.1 | 77.2% | 2,384 | כחול לבן 40.2% |
| ספט׳ 2019 | 41.9%▼1.2 | 54.0%▲3.9 | 0.1%±0.0 | 3.8%▼2.3 | 75.4% | 2,361 | כחול לבן 41.6% |
| 2020 | 45.1%▲3.2 | 54.4%▲0.5 | 0.3%▲0.2 | – | 75.5% | 2,390 | כחול לבן 44.4% |
| 2021 | 42.7%▼2.4 | 56.8%▲2.4 | 0.0%▼0.3 | – | 74.8% | 2,481 | יש עתיד 23.0% |
| 2022 | 39.1%▼3.6 | 59.6%▲2.8 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 73.0% | 2,509 | יש עתיד 30.2% |
| 2026 | 30.1%▼9.0 | 64.4%▲4.8 | 0.3%▲0.1 | 4.7%▲4.7 | 76.2% | 2,667 | ישר! 28.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 311 | חילוני | 5,330 | 2,667 | 30.1% | 64.4% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.