נופים
שכונה במודיעין-מכבים-רעות · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,980 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2022: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש השינוי 47.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נופים | מודיעין-מכבים-רעות | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 23.1% | 17.5% | 20.5% |
| ישר! | 23.1% | 26.3% | 16.1% |
| ביחד | 14.0% | 18.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 6.7% | 6.4% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 6.0% | 4.1% | 1.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.0% | 4.8% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.8% | 6.7% | 5.1% |
| עוצמה יהודית | 5.8% | 4.3% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 4.0% | 9.1% | 6.4% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 3.8% | 0.2% | 0.0% |
| ש״ס | 1.1% | 1.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.2% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 42.0% | 34.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 47.8% | 60.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 9.8% | 5.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 85.9% | 79.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,190 | 63,276 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 49.1% | 49.4% | 0.1% | 0.0% | 84.4% | 1,019 | הליכוד 27.8% |
| 2026 | 42.0%▼7.1 | 47.8%▼1.6 | 0.2%▲0.1 | 9.8%▲9.8 | 85.9% | 3,190 | הליכוד 23.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 332 | חילוני | 4,980 | 3,190 | 42.0% | 47.8% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.