רעות מ"ר
שכונה במודיעין-מכבים-רעות · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 5,120 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 81.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.5 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רעות מ"ר | מודיעין-מכבים-רעות | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 41.9% | 26.3% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 18.5% | 9.1% | 6.4% |
| ביחד | 16.6% | 18.4% | 9.3% |
| הליכוד | 10.4% | 17.5% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 4.2% | 6.4% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 6.7% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 4.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.1% | 4.1% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 1.0% | 4.3% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.2% | 8.8% |
| ש״ס | 0.2% | 1.1% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 16.2% | 34.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 81.2% | 60.3% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.1% | 5.1% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 81.0% | 79.1% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,835 | 63,276 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 14.3% | 73.8% | 0.1% | 11.3% | 72.4% | 3,585 | קדימה 43.4% |
| 2009 | 26.7%▲12.5 | 70.3%▼3.5 | 0.1%±0.0 | 1.4%▼9.9 | 73.1% | 3,873 | קדימה 41.0% |
| 2013 | 21.3%▼5.5 | 74.2%▲4.0 | 0.2%±0.0 | 2.5%▲1.1 | 75.9% | 4,110 | יש עתיד 31.8% |
| 2015 | 21.0%▼0.2 | 71.4%▼2.8 | 0.1%±0.0 | 7.2%▲4.7 | 78.4% | 4,205 | המחנה הציוני 46.2% |
| אפר׳ 2019 | 20.4%▼0.7 | 75.2%▲3.8 | 0.2%±0.0 | 4.1%▼3.1 | 78.9% | 4,063 | כחול לבן 62.2% |
| ספט׳ 2019 | 19.9%▼0.5 | 76.6%▲1.3 | 0.1%▼0.1 | 3.4%▼0.7 | 75.7% | 3,868 | כחול לבן 58.9% |
| 2020 | 22.1%▲2.2 | 77.5%▲0.9 | 0.3%▲0.2 | – | 75.4% | 3,822 | כחול לבן 64.8% |
| 2021 | 20.0%▼2.1 | 79.1%▲1.6 | 0.1%▼0.2 | – | 77.2% | 3,861 | יש עתיד 29.7% |
| 2022 | 19.5%▼0.5 | 79.7%▲0.6 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 74.1% | 3,652 | יש עתיד 41.6% |
| 2026 | 16.2%▼3.3 | 81.2%▲1.5 | 0.3%▲0.1 | 2.1%▲2.1 | 81.0% | 3,835 | ישר! 41.9% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 321 | חילוני | 2,440 | 3,835 | 16.2% | 81.2% | 0.3% |
| 322 | חילוני | 2,680 | הערכה (אזור 321) | 16.2% | 81.2% | 0.3% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.