נעמ"ה
סמל למ״ס 3713 · יהודי · מושב · אזור יהודה ושומרון · מועצה אזורית ערבות הירדן · אוכלוסייה 240 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 55.6% (ארצי 44.0%), עלייה של 7.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נעמ"ה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 23.6% | 20.5% | 736977 | 323 מתוך 1,192317 מתוך 1,03829 מתוך 127 |
| הציונות הדתית וזהות | 19.4% | 5.1% | 868431 | 162 מתוך 1,192161 מתוך 1,03888 מתוך 127 |
| ישר! | 15.3% | 16.1% | 403380 | 713 מתוך 1,192695 מתוך 1,03826 מתוך 127 |
| ביחד | 13.9% | 9.3% | 635788 | 437 מתוך 1,192436 מתוך 1,03816 מתוך 127 |
| עוצמה יהודית | 6.2% | 5.7% | 645925 | 426 מתוך 1,192422 מתוך 1,03896 מתוך 127 |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.9% | 686683 | 364 מתוך 1,192335 מתוך 1,03820 מתוך 127 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.9% | 2.7% | 838179 | 193 מתוך 1,192193 מתוך 1,03827 מתוך 127 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 4.9% | 1.7% | 898863 | 128 מתוך 1,192126 מתוך 1,03847 מתוך 127 |
| הדמוקרטים | 2.1% | 6.4% | 333083 | 789 מתוך 1,192722 מתוך 1,03821 מתוך 127 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 0.2% | 969675 | 45 מתוך 1,19244 מתוך 1,03830 מתוך 127 |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 0.0% | 9910099 | 7 מתוך 1,1922 מתוך 1,0382 מתוך 127 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 2.8% | 0.8% | 989994 | 17 מתוך 1,19212 מתוך 1,0387 מתוך 127 |
| גוש ביבי | 55.6% | 44.0% | 676214 | 394 מתוך 1,192391 מתוך 1,038109 מתוך 127 |
| גוש השינוי | 36.1% | 37.8% | 423686 | 688 מתוך 1,192665 מתוך 1,03819 מתוך 127 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 5.6% | 2.8% | 898786 | 129 מתוך 1,192128 מתוך 1,03819 מתוך 127 |
| אחוז הצבעה | 72.4% | 78.0% | 19189 | 960 מתוך 1,192846 מתוך 1,038115 מתוך 127 |
| קולות כשרים | 144 | 5,690,682 | 3310 | 1,154 מתוך 1,1921,002 מתוך 1,038115 מתוך 127 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 20.0% | 74.5% | 0.0% | 5.5% | 65.9% | 55 | קדימה 61.8% |
| 2009 | 37.7%▲17.7 | 57.4%▼17.2 | 0.0%±0.0 | 1.6%▼3.8 | 64.2% | 61 | קדימה 47.5% |
| 2013 | 47.4%▲9.7 | 46.1%▼11.3 | 1.3%▲1.3 | 3.9%▲2.3 | 64.4% | 76 | הליכוד ביתנו 31.6% |
| 2015 | 40.3%▼7.1 | 46.8%▲0.7 | 0.0%▼1.3 | 13.0%▲9.0 | 61.1% | 77 | המחנה הציוני 32.5% |
| אפר׳ 2019 | 37.8%▼2.5 | 42.9%▼3.9 | 0.0%±0.0 | 19.4%▲6.4 | 71.0% | 98 | כחול לבן 39.8% |
| ספט׳ 2019 | 40.7%▲3.0 | 50.6%▲7.8 | 0.0%±0.0 | 8.6%▼10.7 | 57.3% | 81 | כחול לבן 43.2% |
| 2020 | 48.9%▲8.1 | 51.1%▲0.5 | 0.0%±0.0 | – | 60.7% | 88 | כחול לבן 45.5% |
| 2021 | 50.0%▲1.1 | 48.9%▼2.2 | 0.0%±0.0 | – | 62.2% | 92 | הליכוד 30.4% |
| 2022 | 48.2%▼1.8 | 50.9%▲2.0 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 64.3% | 110 | הליכוד 31.8% |
| 2026 | 55.6%▲7.4 | 36.1%▼14.8 | 0.0%±0.0 | 5.6%▲5.6 | 72.4% | 144 | הליכוד 23.6% |
מפקד 2022
| נעמ"ה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 240 | 9,601,720 | 224 | 1,135 מתוך 1,1621,001 מתוך 1,027115 מתוך 123 |
| תושבים לקמ״ר | 2,185 | – | 36417 | 739 מתוך 1,162607 מתוך 1,027114 מתוך 123 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423690 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,02711 מתוך 123 |
| בני 65 ומעלה | 4.3% | 12.4% | 121147 | 1,000 מתוך 1,151903 מתוך 1,01660 מתוך 116 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 31.0% | 25.8% | 453839 | 639 מתוך 1,159636 מתוך 1,02775 מתוך 123 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 17.6% | 25.3% | 515128 | 492 מתוך 1,012485 מתוך 1,00387 מתוך 121 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 119,300 | 104,300 | 504460 | 575 מתוך 1,160571 מתוך 1,02750 מתוך 123 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 67.5% | 69.8% | 937 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מבואות יריחו 4.7 ק״מ · ייט"ב 6.2 ק״מ · נערן 6.9 ק״מ · נתיב הגדוד 9.3 ק״מ · ורד יריחו 9.5 ק״מ