גבעת טרומפלדור
שכונה בנהרייה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 3,130 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 63.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 9.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת טרומפלדור | נהרייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 41.2% | 37.2% | 20.5% |
| ישר! | 12.1% | 17.7% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 10.5% | 7.1% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 10.5% | 11.5% | 5.9% |
| ש״ס | 7.5% | 4.4% | 5.3% |
| ביחד | 7.4% | 8.7% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 3.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 3.5% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 1.9% | 2.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.2% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 0.5% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.3% | 0.3% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 63.4% | 54.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 31.9% | 40.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 0.8% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.6% | 67.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,417 | 41,347 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 55.7% | 33.6% | 0.3% | 8.9% | 51.3% | 1,367 | ישראל ביתנו 18.7% |
| 2009 | 73.7%▲17.9 | 22.4%▼11.1 | 0.4%▲0.1 | 0.1%▼8.7 | 54.2% | 1,488 | הליכוד 27.1% |
| 2013 | 68.4%▼5.2 | 23.7%▲1.2 | 0.3%▼0.1 | 4.2%▲4.1 | 55.5% | 1,562 | הליכוד ביתנו 39.1% |
| 2015 | 68.8%▲0.3 | 18.4%▼5.2 | 0.2%▼0.1 | 12.2%▲8.0 | 60.2% | 1,659 | הליכוד 38.0% |
| אפר׳ 2019 | 77.0%▲8.2 | 15.7%▼2.7 | 0.3%±0.0 | 6.0%▼6.2 | 56.8% | 1,547 | הליכוד 50.0% |
| ספט׳ 2019 | 67.5%▼9.5 | 18.0%▲2.3 | 0.6%▲0.3 | 13.2%▲7.2 | 56.6% | 1,556 | הליכוד 51.6% |
| 2020 | 70.6%▲3.2 | 27.7%▲9.7 | 1.2%▲0.6 | – | 58.4% | 1,587 | הליכוד 56.1% |
| 2021 | 71.2%▲0.6 | 26.4%▼1.3 | 0.7%▼0.5 | – | 52.0% | 1,399 | הליכוד 50.5% |
| 2022 | 73.0%▲1.8 | 24.4%▼2.0 | 0.7%±0.0 | 0.0% | 57.1% | 1,750 | הליכוד 45.9% |
| 2026 | 63.4%▼9.7 | 31.9%▲7.5 | 0.8%▲0.2 | 3.4%▲3.4 | 72.6% | 4,417 | הליכוד 41.2% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | חילוני | 3,130 | 1,608 | 66.5% | 29.4% | 1.4% |
| 16 | חילוני | 3,130 | 2,809 | 61.6% | 33.3% | 0.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.