נהרייה

סמל למ״ס 9100 · יהודי · יישוב עירוני · מחוז הצפון · אוכלוסייה 63,320 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש ביבי 54.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 41.4%2009: מחנה נתניהו 60.2%2013: מחנה נתניהו 56.4%2015: מחנה נתניהו 59.0%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 65.0%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 54.2%2020: מחנה נתניהו 58.5%2021: מחנה נתניהו 56.1%2022: מחנה נתניהו 58.1%2026: מחנה נתניהו 54.7%2006: המחנה שמולו 45.4%2009: המחנה שמולו 36.3%2013: המחנה שמולו 37.3%2015: המחנה שמולו 28.9%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 27.8%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 30.6%2020: המחנה שמולו 40.5%2021: המחנה שמולו 41.8%2022: המחנה שמולו 39.8%2026: המחנה שמולו 40.7%2006: מפלגות ערביות 0.4%2009: מפלגות ערביות 0.3%2013: מפלגות ערביות 0.4%2015: מפלגות ערביות 0.4%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%2020: מפלגות ערביות 0.6%2021: מפלגות ערביות 0.4%2022: מפלגות ערביות 0.5%2026: מפלגות ערביות 0.8%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהנהרייהישראלאחוזוןדירוג
הליכוד37.2%20.5%858384179 מתוך 1,192177 מתוך 1,03866 מתוך 408
ישר!17.7%16.1%443741669 מתוך 1,192653 מתוך 1,038243 מתוך 408
ישראל ביתנו11.5%5.9%97999535 מתוך 1,19216 מתוך 1,03822 מתוך 408
ביחד8.7%9.3%443645662 מתוך 1,192660 מתוך 1,038225 מתוך 408
עוצמה יהודית7.1%5.7%686378383 מתוך 1,192380 מתוך 1,03890 מתוך 408
ש״ס4.4%5.3%848288190 מתוך 1,192186 מתוך 1,03848 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות3.5%5.1%544861533 מתוך 1,192529 מתוך 1,038155 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה3.3%2.7%575161488 מתוך 1,192488 מתוך 1,038152 מתוך 408
הדמוקרטים2.8%6.4%383430737 מתוך 1,192683 מתוך 1,038284 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה2.2%1.7%656068394 מתוך 1,192391 מתוך 1,038123 מתוך 408
הרשימה המשותפת0.5%8.8%768767256 מתוך 1,192107 מתוך 1,038121 מתוך 408
רע״ם0.3%5.9%647352344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408
יהדות התורה0.2%5.5%635874358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.5%0.8%697567286 מתוך 1,192197 מתוך 1,03898 מתוך 408
גוש ביבי54.7%44.0%666277400 מתוך 1,192397 מתוך 1,03896 מתוך 408
גוש השינוי40.7%37.8%453940654 מתוך 1,192632 מתוך 1,038245 מתוך 408
המפלגות הערביות0.8%14.7%738464284 מתוך 1,192131 מתוך 1,038136 מתוך 408
לא התחייבו לגוש3.4%2.8%595362460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038147 מתוך 408
אחוז הצבעה67.7%78.0%87131,092 מתוך 1,192964 מתוך 1,038357 מתוך 408
קולות כשרים41,3475,690,682989810026 מתוך 1,19220 מתוך 1,0382 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
200641.4%45.4%0.4%11.3%56.5%23,283קדימה 27.6%
200960.2%▲18.836.3%▼9.20.3%±0.00.3%▼11.059.5%25,793הליכוד 26.7%
201356.4%▼3.837.3%▲1.00.4%▲0.13.7%▲3.360.8%27,352הליכוד ביתנו 37.0%
201559.0%▲2.628.9%▼8.40.4%±0.011.4%▲7.765.9%30,540הליכוד 34.6%
אפר׳ 201965.0%▲6.027.8%▼1.10.3%▼0.16.2%▼5.262.9%31,185הליכוד 41.5%
ספט׳ 201954.2%▼10.730.6%▲2.80.4%▲0.114.3%▲8.161.5%30,753הליכוד 41.8%
202058.5%▲4.240.5%▲9.90.6%▲0.2–62.7%31,749הליכוד 47.8%
202156.1%▼2.441.8%▲1.30.4%▼0.3–59.2%30,670הליכוד 39.7%
202258.1%▲2.039.8%▼2.00.5%▲0.10.0%60.8%33,244הליכוד 38.5%
202654.7%▼3.540.7%▲0.90.8%▲0.33.4%▲3.467.7%41,347הליכוד 37.2%

מפקד 2022

נהרייהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)63,3209,601,720989810030 מתוך 1,16223 מתוך 1,0272 מתוך 408
תושבים לקמ״ר9,084–96969951 מתוך 1,16239 מתוך 1,0275 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני393091908968 מתוך 1,16268 מתוך 1,02729 מתוך 408
בני 65 ומעלה18.0%12.4%888785131 מתוך 1,151130 מתוך 1,01660 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)24.7%25.8%322439782 מתוך 1,159775 מתוך 1,027248 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)31.1%25.3%848487165 מתוך 1,012162 מתוך 1,00343 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)106,800104,300342644767 מתוך 1,160760 מתוך 1,027230 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202273.3%69.8%778 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים