מרכז
שכונה בנהרייה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,800 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 49.6% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מרכז | נהרייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.7% | 37.2% | 20.5% |
| ישר! | 23.1% | 17.7% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 11.1% | 11.5% | 5.9% |
| ביחד | 10.9% | 8.7% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 4.5% | 2.8% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 4.2% | 7.1% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 3.3% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.3% | 3.5% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.4% | 2.2% | 1.7% |
| ש״ס | 2.0% | 4.4% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 0.5% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.0% | 0.3% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 45.7% | 54.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 49.6% | 40.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.8% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.1% | 67.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,274 | 41,347 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 31.4% | 57.6% | 0.1% | 10.0% | 62.8% | 741 | קדימה 34.7% |
| 2009 | 53.4%▲21.9 | 42.9%▼14.7 | 0.3%▲0.2 | 0.1%▼9.9 | 63.4% | 1,032 | הליכוד 28.8% |
| 2013 | 48.2%▼5.2 | 45.8%▲2.9 | 0.2%▼0.1 | 3.6%▲3.5 | 65.5% | 1,114 | הליכוד ביתנו 33.2% |
| 2015 | 50.2%▲2.0 | 37.9%▼7.8 | 0.2%▲0.1 | 11.6%▲8.0 | 70.3% | 1,252 | הליכוד 33.5% |
| אפר׳ 2019 | 55.3%▲5.2 | 37.8%▼0.2 | 0.1%▼0.2 | 6.2%▼5.4 | 68.0% | 1,486 | הליכוד 37.9% |
| ספט׳ 2019 | 47.0%▼8.3 | 41.7%▲4.0 | 0.2%▲0.1 | 10.7%▲4.5 | 65.0% | 1,418 | הליכוד 37.2% |
| 2020 | 51.8%▲4.8 | 47.5%▲5.8 | 0.5%▲0.3 | – | 66.7% | 1,467 | הליכוד 43.1% |
| 2021 | 49.9%▼1.9 | 48.2%▲0.7 | 0.3%▼0.2 | – | 64.4% | 1,422 | הליכוד 35.4% |
| 2022 | 50.7%▲0.8 | 47.3%▼0.9 | 0.4%▲0.1 | 0.0% | 64.2% | 1,422 | הליכוד 34.4% |
| 2026 | 45.7%▼5.0 | 49.6%▲2.3 | 0.3%±0.0 | 3.6%▲3.6 | 70.1% | 1,274 | הליכוד 33.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | חילוני | 4,800 | 1,274 | 45.7% | 49.6% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.