נווה מנחם
שכונה בנהרייה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,750 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 52.9% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה מנחם | נהרייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 36.5% | 37.2% | 20.5% |
| ישר! | 22.7% | 17.7% | 16.1% |
| ביחד | 8.5% | 8.7% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 7.7% | 11.5% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 6.4% | 7.1% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.2% | 3.5% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 3.3% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.1% | 2.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.2% | 1.7% |
| ש״ס | 2.5% | 4.4% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.7% | 0.5% | 8.8% |
| רע״ם | 0.4% | 0.3% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 52.9% | 54.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 42.0% | 40.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 1.1% | 0.8% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.7% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.3% | 67.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 4,463 | 41,347 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 31.8% | 54.7% | 0.8% | 11.7% | 61.7% | 2,382 | קדימה 35.5% |
| 2009 | 54.3%▲22.5 | 42.2%▼12.6 | 0.6%▼0.2 | 0.3%▼11.4 | 64.2% | 2,714 | הליכוד 30.7% |
| 2013 | 52.5%▼1.8 | 42.8%▲0.6 | 0.6%±0.0 | 2.8%▲2.5 | 68.2% | 3,333 | הליכוד ביתנו 36.3% |
| 2015 | 54.9%▲2.4 | 32.8%▼10.0 | 0.7%±0.0 | 11.3%▲8.6 | 72.8% | 3,852 | הליכוד 37.2% |
| אפר׳ 2019 | 60.8%▲5.9 | 31.8%▼1.0 | 0.4%▼0.3 | 6.2%▼5.1 | 68.0% | 3,919 | הליכוד 44.2% |
| ספט׳ 2019 | 55.5%▼5.4 | 34.6%▲2.8 | 0.9%▲0.5 | 8.8%▲2.6 | 66.5% | 3,688 | הליכוד 45.6% |
| 2020 | 59.9%▲4.4 | 38.8%▲4.2 | 1.1%▲0.2 | – | 67.7% | 3,774 | הליכוד 51.4% |
| 2021 | 56.0%▼3.9 | 42.1%▲3.2 | 0.7%▼0.5 | – | 65.2% | 3,667 | הליכוד 40.9% |
| 2022 | 58.6%▲2.6 | 39.2%▼2.9 | 1.1%▲0.4 | 0.0% | 66.7% | 3,993 | הליכוד 40.5% |
| 2026 | 52.9%▼5.7 | 42.0%▲2.8 | 1.1%±0.0 | 3.7%▲3.7 | 72.3% | 4,463 | הליכוד 36.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 42 | חילוני | 2,750 | 4,463 | 52.9% | 42.0% | 1.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.