מזרעה

סמל למ״ס 517 · ערבי מוסלמי · יישוב עירוני ערבי · מחוז הצפון · אוכלוסייה 3,770 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: המפלגות הערביות 97.2% (ארצי 14.7%), עלייה של 1.4 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 1.7%2009: מחנה נתניהו 1.2%2013: מחנה נתניהו 6.7%2015: מחנה נתניהו 1.5%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 0.8%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 1.0%2020: מחנה נתניהו 0.4%2021: מחנה נתניהו 1.6%2022: מחנה נתניהו 1.1%2026: מחנה נתניהו 0.4%2006: המחנה שמולו 20.7%2009: המחנה שמולו 7.2%2013: המחנה שמולו 16.5%2015: המחנה שמולו 7.4%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 10.7%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 5.5%2020: המחנה שמולו 1.2%2021: המחנה שמולו 6.4%2022: המחנה שמולו 2.4%2026: המחנה שמולו 1.8%2006: מפלגות ערביות 76.8%2009: מפלגות ערביות 89.8%2013: מפלגות ערביות 75.8%2015: מפלגות ערביות 90.6%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 85.1%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 92.7%2020: מפלגות ערביות 98.0%2021: מפלגות ערביות 91.7%2022: מפלגות ערביות 95.9%2026: מפלגות ערביות 97.2%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהמזרעהישראלאחוזוןדירוג
הרשימה המשותפת67.5%8.8%98559630 מתוך 1,19228 מתוך 6117 מתוך 408
רע״ם29.8%5.9%93589184 מתוך 1,19226 מתוך 6137 מתוך 408
הדמוקרטים1.3%6.4%254016873 מתוך 1,19236 מתוך 61336 מתוך 408
הליכוד0.2%20.5%33231,120 מתוך 1,19223 מתוך 61385 מתוך 408
ישר!0.2%16.1%53031,105 מתוך 1,19232 מתוך 61390 מתוך 408
ישראל ביתנו0.2%5.9%127281,033 מתוך 1,19215 מתוך 61370 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה0.1%2.7%1082111,048 מתוך 1,1923 מתוך 61350 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%326840744 מתוך 1,1927 מתוך 61211 מתוך 408
ביחד0.1%9.3%75361,073 מתוך 1,1929 מתוך 61366 מתוך 408
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.1%0.0%95959628 מתוך 1,1921 מתוך 617 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות0.0%5.1%––––––
עוצמה יהודית0.0%5.7%––––––
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה0.0%1.7%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.4%0.8%60757372 מתוך 1,19247 מתוך 61135 מתוך 408
גוש ביבי0.4%44.0%56051,118 מתוך 1,19219 מתוך 61378 מתוך 408
גוש השינוי1.8%37.8%94241,079 מתוך 1,19233 מתוך 61389 מתוך 408
המפלגות הערביות97.2%14.7%95579656 מתוך 1,19227 מתוך 6119 מתוך 408
לא התחייבו לגוש0.2%2.8%1195141,043 מתוך 1,1922 מתוך 61350 מתוך 408
אחוז הצבעה83.7%78.0%896893127 מתוך 1,19220 מתוך 6127 מתוך 408
קולות כשרים2,6715,690,682843385190 מתוך 1,19241 מתוך 6162 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20061.7%20.7%76.8%0.4%66.1%1,342רע״ם-תע״ל 46.6%
20091.2%▼0.57.2%▼13.589.8%▲13.00.4%▼0.157.5%1,263חד״ש 39.7%
20136.7%▲5.516.5%▲9.375.8%▼13.90.3%▼0.163.3%1,573רע״ם-תע״ל 44.5%
20151.5%▼5.27.4%▼9.190.6%▲14.80.1%▼0.279.0%2,094הרשימה המשותפת 90.6%
אפר׳ 20190.8%▼0.610.7%▲3.385.1%▼5.50.8%▲0.759.1%1,678חד״ש-תע״ל 66.2%
ספט׳ 20191.0%▲0.15.5%▼5.292.7%▲7.60.1%▼0.769.8%1,996הרשימה המשותפת 92.7%
20200.4%▼0.51.2%▼4.398.0%▲5.3–76.9%2,228הרשימה המשותפת 98.0%
20211.6%▲1.16.4%▲5.291.7%▼6.3–52.0%1,537הרשימה המשותפת 61.1%
20221.1%▼0.52.4%▼4.095.9%▲4.20.0%64.4%1,939חד״ש-תע״ל 38.0%
20260.4%▼0.71.8%▼0.697.2%▲1.40.2%▲0.283.7%2,671הרשימה המשותפת 67.5%

מפקד 2022

מזרעהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)3,7709,601,720823083208 מתוך 1,16243 מתוך 6169 מתוך 408
תושבים לקמ״ר5,988–854891173 מתוך 1,16232 מתוך 6138 מתוך 408
הדת הגדולה ביותרמוסלמיםיהודים
רוב משקי הביתמסורתיחילוני
גיל חציוני2830297522779 מתוך 1,1626 מתוך 61295 מתוך 408
בני 65 ומעלה5.0%12.4%152711969 מתוך 1,15144 מתוך 61360 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)13.1%25.8%1145161,029 מתוך 1,15933 מתוך 61343 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)–25.3%
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)86,500104,3001380201,006 מתוך 1,16013 מתוך 61328 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202280.4%69.8%503 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים