רגבה
סמל למ״ס 390 · יהודי · מושב שיתופי · מחוז הצפון · מועצה אזורית מטה אשר · אוכלוסייה 1,090 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 83.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רגבה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 49.6% | 16.1% | 9999100 | 10 מתוך 1,1928 מתוך 1,0382 מתוך 408 |
| ביחד | 15.4% | 9.3% | 726874 | 329 מתוך 1,192328 מתוך 1,038106 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 14.6% | 6.4% | 646058 | 426 מתוך 1,192416 מתוך 1,038172 מתוך 408 |
| הליכוד | 8.3% | 20.5% | 423549 | 693 מתוך 1,192672 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.8% | 5.9% | 524847 | 558 מתוך 1,192528 מתוך 1,038209 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595363 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.8% | 5.1% | 291937 | 832 מתוך 1,192823 מתוך 1,038249 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.7% | 393144 | 694 מתוך 1,192686 מתוך 1,038218 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 0.9% | 5.7% | 231331 | 891 מתוך 1,192877 מתוך 1,038271 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.4% | 5.3% | 494462 | 558 מתוך 1,192544 מתוך 1,038137 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.4% | 5.5% | 777485 | 231 מתוך 1,192224 מתוך 1,03855 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 13.1% | 44.0% | 332443 | 799 מתוך 1,192781 מתוך 1,038230 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 83.5% | 37.8% | 807876 | 232 מתוך 1,192231 מתוך 1,03896 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595362 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038147 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.9% | 78.0% | 555668 | 521 מתוך 1,192443 מתוך 1,038132 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 677 | 5,690,682 | 647168 | 426 מתוך 1,192298 מתוך 1,038133 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 3.9% | 88.0% | 0.2% | 7.8% | 73.5% | 408 | העבודה-מימד 46.8% |
| 2009 | 12.8%▲8.9 | 85.1%▼2.9 | 0.2%▼0.1 | 1.0%▼6.9 | 75.2% | 522 | קדימה 44.3% |
| 2013 | 14.5%▲1.7 | 83.0%▼2.1 | 0.2%±0.0 | 0.5%▼0.5 | 77.4% | 605 | העבודה 42.8% |
| 2015 | 16.9%▲2.3 | 78.4%▼4.6 | 0.0%▼0.2 | 4.7%▲4.2 | 76.8% | 634 | המחנה הציוני 57.3% |
| אפר׳ 2019 | 17.3%▲0.5 | 80.5%▲2.1 | 0.2%▲0.2 | 1.6%▼3.1 | 76.2% | 611 | כחול לבן 59.7% |
| ספט׳ 2019 | 17.9%▲0.6 | 77.4%▼3.1 | 0.0%▼0.2 | 4.1%▲2.5 | 71.7% | 580 | כחול לבן 59.1% |
| 2020 | 18.4%▲0.5 | 81.3%▲3.8 | 0.2%▲0.2 | – | 74.2% | 619 | כחול לבן 66.1% |
| 2021 | 17.6%▼0.8 | 81.9%▲0.7 | 0.0%▼0.2 | – | 72.5% | 609 | יש עתיד 28.6% |
| 2022 | 19.1%▲1.5 | 79.1%▼2.8 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 73.0% | 623 | יש עתיד 45.1% |
| 2026 | 13.1%▼6.0 | 83.5%▲4.3 | 0.0%±0.0 | 3.4%▲3.4 | 78.9% | 677 | ישר! 49.6% |
מפקד 2022
| רגבה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,090 | 9,601,720 | 606665 | 470 מתוך 1,162350 מתוך 1,027144 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,699 | – | 161719 | 982 מתוך 1,162848 מתוך 1,027331 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 41 | 30 | 969595 | 32 מתוך 1,16232 מתוך 1,02714 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 22.6% | 12.4% | 979695 | 38 מתוך 1,15138 מתוך 1,01621 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.2% | 25.8% | 575265 | 496 מתוך 1,159494 מתוך 1,027143 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 13.7% | 25.3% | 353538 | 659 מתוך 1,012650 מתוך 1,003200 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 114,500 | 104,300 | 443756 | 650 מתוך 1,160644 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 81.3% | 69.8% | 465 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מזרעה 0.6 ק״מ · שבי ציון 1.5 ק״מ · עברון 1.6 ק״מ · לוחמי הגיטאות 1.6 ק״מ · נס עמים 2.4 ק״מ