סער
סמל למ״ס 454 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית מטה אשר · אוכלוסייה 900 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 78.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.3 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | סער | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.9% | 16.1% | 797677 | 249 מתוך 1,192244 מתוך 1,03896 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 17.8% | 6.4% | 716764 | 350 מתוך 1,192342 מתוך 1,038145 מתוך 408 |
| ביחד | 17.1% | 9.3% | 807782 | 235 מתוך 1,192235 מתוך 1,03872 מתוך 408 |
| הליכוד | 12.1% | 20.5% | 534762 | 559 מתוך 1,192546 מתוך 1,038156 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 6.8% | 5.9% | 888983 | 132 מתוך 1,192106 מתוך 1,03868 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.3% | 2.7% | 757276 | 279 מתוך 1,192279 מתוך 1,03892 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 1.8% | 5.7% | 352648 | 768 מתוך 1,192758 מתוך 1,038211 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.7% | 494151 | 582 מתוך 1,192576 מתוך 1,038190 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.9% | 5.1% | 17625 | 977 מתוך 1,192968 מתוך 1,038300 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718260 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| ש״ס | 0.2% | 5.3% | 383249 | 664 מתוך 1,192642 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.2% | 5.5% | 635874 | 358 מתוך 1,192349 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 16.7% | 44.0% | 393152 | 729 מתוך 1,192715 מתוך 1,038196 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 78.6% | 37.8% | 726966 | 328 מתוך 1,192321 מתוך 1,038139 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576546 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,038199 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 4.3% | 2.8% | 757175 | 281 מתוך 1,192280 מתוך 1,03894 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 73.0% | 78.0% | 212029 | 937 מתוך 1,192825 מתוך 1,038290 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 556 | 5,690,682 | 546058 | 548 מתוך 1,192415 מתוך 1,038172 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4.3% | 85.5% | 0.4% | 9.8% | 64.0% | 234 | מרצ-יחד 36.8% |
| 2009 | 10.8%▲6.5 | 86.3%▲0.8 | 0.4%±0.0 | 1.2%▼8.6 | 63.3% | 241 | התנועה החדשה-מרצ 39.8% |
| 2013 | 15.3%▲4.5 | 80.3%▼6.0 | 0.9%▲0.5 | 1.8%▲0.5 | 67.1% | 340 | מרצ 24.7% |
| 2015 | 19.7%▲4.4 | 73.8%▼6.5 | 0.0%▼0.9 | 6.5%▲4.7 | 74.3% | 401 | המחנה הציוני 45.9% |
| אפר׳ 2019 | 22.0%▲2.3 | 73.1%▼0.7 | 0.0%±0.0 | 4.5%▼2.0 | 74.1% | 446 | כחול לבן 47.5% |
| ספט׳ 2019 | 20.8%▼1.2 | 71.9%▼1.2 | 0.9%▲0.9 | 6.1%▲1.7 | 69.3% | 423 | כחול לבן 48.0% |
| 2020 | 22.0%▲1.2 | 77.1%▲5.2 | 0.9%±0.0 | – | 70.1% | 437 | כחול לבן 55.4% |
| 2021 | 19.0%▼2.9 | 78.9%▲1.8 | 0.0%▼0.9 | – | 66.7% | 431 | יש עתיד 24.8% |
| 2022 | 20.3%▲1.2 | 78.9%±0.0 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 67.9% | 469 | יש עתיד 37.1% |
| 2026 | 16.7%▼3.5 | 78.6%▼0.3 | 0.4%▲0.1 | 4.3%▲4.3 | 73.0% | 556 | ישר! 36.9% |
מפקד 2022
| סער | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 900 | 9,601,720 | 485354 | 601 מתוך 1,162478 מתוך 1,027188 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,297 | – | 404542 | 692 מתוך 1,162561 מתוך 1,027236 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 34 | 30 | 625856 | 354 מתוך 1,162348 מתוך 1,027148 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 10.4% | 12.4% | 504546 | 569 מתוך 1,151555 מתוך 1,016218 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.8% | 25.8% | 595466 | 467 מתוך 1,159465 מתוך 1,027136 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.1% | 25.3% | 363639 | 642 מתוך 1,012633 מתוך 1,003193 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 147,900 | 104,300 | 787686 | 254 מתוך 1,160252 מתוך 1,02757 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 82.6% | 69.8% | 402 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גשר הזיו 1.0 ק״מ · נהרייה 2.6 ק״מ · בן עמי 3.0 ק״מ · לימן 3.4 ק״מ · כברי 3.9 ק״מ