לימן
סמל למ״ס 674 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מטה אשר · אוכלוסייה 780 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 59.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | לימן | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 36.0% | 16.1% | 767373 | 278 מתוך 1,192271 מתוך 1,038107 מתוך 408 |
| הליכוד | 25.3% | 20.5% | 747177 | 305 מתוך 1,192300 מתוך 1,03894 מתוך 408 |
| ביחד | 14.0% | 9.3% | 635865 | 426 מתוך 1,192425 מתוך 1,038141 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.1% | 5.9% | 717062 | 323 מתוך 1,192295 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.9% | 2.7% | 838183 | 193 מתוך 1,192193 מתוך 1,03868 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 4.7% | 6.4% | 464139 | 641 מתוך 1,192610 מתוך 1,038247 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.3% | 5.1% | 625772 | 445 מתוך 1,192441 מתוך 1,038114 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 3.0% | 5.7% | 463959 | 634 מתוך 1,192627 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.2% | 5.3% | 676376 | 387 מתוך 1,192379 מתוך 1,03898 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302135 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038254 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.6% | 5.5% | 848288 | 172 מתוך 1,192168 מתוך 1,03841 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 35.4% | 44.0% | 575168 | 514 מתוך 1,192506 מתוך 1,038129 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 59.7% | 37.8% | 555048 | 539 מתוך 1,192523 מתוך 1,038213 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 4.9% | 2.8% | 838083 | 199 מתוך 1,192198 מתוך 1,03869 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 77.2% | 78.0% | 424256 | 682 מתוך 1,192590 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 494 | 5,690,682 | 465150 | 644 מתוך 1,192509 מתוך 1,038206 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.8% | 66.9% | 0.0% | 14.9% | 67.6% | 275 | קדימה 44.0% |
| 2009 | 32.5%▲14.7 | 64.8%▼2.1 | 0.0%±0.0 | 0.6%▼14.3 | 74.0% | 335 | קדימה 46.3% |
| 2013 | 40.2%▲7.6 | 56.0%▼8.8 | 0.3%▲0.3 | 2.5%▲1.9 | 75.8% | 361 | יש עתיד 31.0% |
| 2015 | 32.3%▼7.9 | 56.4%▲0.5 | 0.0%▼0.3 | 11.3%▲8.8 | 78.4% | 390 | המחנה הציוני 33.3% |
| אפר׳ 2019 | 36.8%▲4.5 | 52.8%▼3.6 | 0.0%±0.0 | 9.9%▼1.4 | 73.6% | 394 | כחול לבן 45.9% |
| ספט׳ 2019 | 36.4%▼0.4 | 57.1%▲4.3 | 0.0%±0.0 | 6.3%▼3.6 | 72.4% | 396 | כחול לבן 47.2% |
| 2020 | 39.4%▲3.0 | 60.4%▲3.3 | 0.0%±0.0 | – | 71.6% | 386 | כחול לבן 50.3% |
| 2021 | 40.8%▲1.4 | 58.1%▼2.3 | 0.0%±0.0 | – | 69.2% | 365 | הליכוד 26.8% |
| 2022 | 39.4%▼1.4 | 59.6%▲1.5 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 68.1% | 386 | יש עתיד 35.2% |
| 2026 | 35.4%▼4.0 | 59.7%▲0.1 | 0.0%±0.0 | 4.9%▲4.9 | 77.2% | 494 | ישר! 36.0% |
מפקד 2022
| לימן | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 780 | 9,601,720 | 394243 | 705 מתוך 1,162581 מתוך 1,027227 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,393 | – | 679 | 1,089 מתוך 1,162954 מתוך 1,027372 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 14.0% | 12.4% | 706766 | 339 מתוך 1,151332 מתוך 1,016137 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 21.6% | 25.8% | 282035 | 834 מתוך 1,159823 מתוך 1,027263 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 5.7% | 25.3% | 889 | 929 מתוך 1,012920 מתוך 1,003291 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 118,900 | 104,300 | 504461 | 580 מתוך 1,160576 מתוך 1,027159 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 69.5% | 69.8% | 904 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- גשר הזיו 2.4 ק״מ · בצת 2.4 ק״מ · כפר ראש הנקרה 2.9 ק״מ · סער 3.4 ק״מ · שלומי 3.8 ק״מ