בצת
סמל למ״ס 589 · יהודי · מושב · מחוז הצפון · מועצה אזורית מטה אשר · אוכלוסייה 490 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 66.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בצת | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 41.4% | 16.1% | 929191 | 99 מתוך 1,19296 מתוך 1,03837 מתוך 408 |
| הליכוד | 15.9% | 20.5% | 615668 | 464 מתוך 1,192454 מתוך 1,038131 מתוך 408 |
| ביחד | 12.5% | 9.3% | 565057 | 511 מתוך 1,192510 מתוך 1,038173 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 7.3% | 6.4% | 514646 | 580 מתוך 1,192559 מתוך 1,038220 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 6.2% | 5.7% | 645975 | 426 מתוך 1,192422 מתוך 1,038101 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 5.5% | 5.9% | 777669 | 265 מתוך 1,192237 מתוך 1,038121 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.9% | 2.7% | 696470 | 352 מתוך 1,192352 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 5.1% | 494256 | 591 מתוך 1,192587 מתוך 1,038173 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.7% | 544856 | 509 מתוך 1,192504 מתוך 1,038167 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.3% | 5.3% | 686476 | 372 מתוך 1,192364 מתוך 1,03894 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.5% | 8.8% | 768767 | 256 מתוך 1,192107 מתוך 1,038121 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 28.4% | 44.0% | 514564 | 584 מתוך 1,192573 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 66.7% | 37.8% | 605552 | 478 מתוך 1,192465 מתוך 1,038197 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.8% | 14.7% | 738464 | 284 מתוך 1,192131 מתוך 1,038136 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.9% | 2.8% | 686370 | 360 מתוך 1,192359 מתוך 1,038121 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.4% | 78.0% | 515163 | 577 מתוך 1,192497 מתוך 1,038145 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 384 | 5,690,682 | 313430 | 821 מתוך 1,192679 מתוך 1,038287 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 17.2% | 68.7% | 0.0% | 14.1% | 66.7% | 163 | קדימה 39.9% |
| 2009 | 34.3%▲17.2 | 59.6%▼9.1 | 1.0%▲1.0 | 0.5%▼13.6 | 71.9% | 198 | קדימה 34.8% |
| 2013 | 32.3%▼2.0 | 62.2%▲2.6 | 1.5%▲0.5 | 3.5%▲3.0 | 72.8% | 201 | יש עתיד 25.4% |
| 2015 | 29.5%▼2.8 | 57.1%▼5.0 | 1.4%▼0.1 | 11.4%▲7.9 | 74.1% | 210 | המחנה הציוני 34.8% |
| אפר׳ 2019 | 25.1%▼4.4 | 65.1%▲8.0 | 0.5%▼1.0 | 8.4%▼3.1 | 74.4% | 215 | כחול לבן 53.5% |
| ספט׳ 2019 | 25.2%▲0.1 | 65.5%▲0.4 | 1.3%▲0.9 | 7.5%▼0.8 | 77.1% | 226 | כחול לבן 50.4% |
| 2020 | 30.8%▲5.6 | 64.7%▼0.8 | 2.7%▲1.4 | – | 75.2% | 224 | כחול לבן 50.4% |
| 2021 | 30.7%▼0.1 | 67.6%▲2.8 | 0.9%▼1.8 | – | 72.6% | 225 | יש עתיד 21.8% |
| 2022 | 32.8%▲2.1 | 64.5%▼3.0 | 0.3%▼0.6 | 0.0% | 78.6% | 296 | יש עתיד 33.4% |
| 2026 | 28.4%▼4.4 | 66.7%▲2.1 | 0.8%▲0.4 | 3.9%▲3.9 | 78.4% | 384 | ישר! 41.4% |
מפקד 2022
| בצת | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 490 | 9,601,720 | 151716 | 970 מתוך 1,162841 מתוך 1,027335 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 1,332 | – | 557 | 1,107 מתוך 1,162972 מתוך 1,027379 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706664 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 12.6% | 12.4% | 635960 | 420 מתוך 1,151411 מתוך 1,016164 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 40.2% | 25.8% | 706776 | 344 מתוך 1,159342 מתוך 1,02799 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 3.6% | 25.3% | 334 | 973 מתוך 1,012964 מתוך 1,003309 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 141,400 | 104,300 | 737083 | 311 מתוך 1,160309 מתוך 1,02771 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 87.6% | 69.8% | 211 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שלומי 1.4 ק״מ · מצובה 2.2 ק״מ · לימן 2.4 ק״מ · כפר ראש הנקרה 2.5 ק״מ · גשר הזיו 4.2 ק״מ