כפר ראש הנקרה

סמל למ״ס 579 · יהודי · קיבוץ · מחוז הצפון · מועצה אזורית מטה אשר · אוכלוסייה 1,360 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 67.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 3.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 7.9%2009: מחנה נתניהו 18.3%2013: מחנה נתניהו 20.4%2015: מחנה נתניהו 18.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 24.6%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 23.5%2020: מחנה נתניהו 28.6%2021: מחנה נתניהו 26.0%2022: מחנה נתניהו 27.4%2026: מחנה נתניהו 27.3%2006: המחנה שמולו 84.0%2009: המחנה שמולו 78.2%2013: המחנה שמולו 73.9%2015: המחנה שמולו 72.4%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 67.6%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 70.9%2020: המחנה שמולו 70.8%2021: המחנה שמולו 72.1%2022: המחנה שמולו 70.6%2026: המחנה שמולו 67.4%2006: מפלגות ערביות 0.2%2009: מפלגות ערביות 0.4%2013: מפלגות ערביות 0.6%2015: מפלגות ערביות 0.0%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.3%2020: מפלגות ערביות 0.3%2021: מפלגות ערביות 0.3%2022: מפלגות ערביות 0.1%2026: מפלגות ערביות 0.1%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהכפר ראש הנקרהישראלאחוזוןדירוג
ישר!37.1%16.1%807778241 מתוך 1,192236 מתוך 1,03891 מתוך 408
הליכוד19.0%20.5%676272397 מתוך 1,192390 מתוך 1,038114 מתוך 408
הדמוקרטים13.5%6.4%635857445 מתוך 1,192434 מתוך 1,038177 מתוך 408
ביחד11.3%9.3%524552566 מתוך 1,192564 מתוך 1,038195 מתוך 408
ישראל ביתנו5.5%5.9%777669265 מתוך 1,192237 מתוך 1,038121 מתוך 408
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה5.1%2.7%858385169 מתוך 1,192169 מתוך 1,03859 מתוך 408
הציונות הדתית וזהות3.7%5.1%575064507 מתוך 1,192503 מתוך 1,038141 מתוך 408
עוצמה יהודית2.8%5.7%443758653 מתוך 1,192645 מתוך 1,038170 מתוך 408
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.7%1.7%514554545 מתוך 1,192540 מתוך 1,038180 מתוך 408
ש״ס0.1%5.3%322940744 מתוך 1,192711 מתוך 1,038211 מתוך 408
רע״ם0.1%5.9%485540534 מתוך 1,192381 מתוך 1,038231 מתוך 408
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
נעם מתחת לאחוז החסימה0.0%0.2%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.1%0.8%303431768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038268 מתוך 408
גוש ביבי27.3%44.0%504363598 מתוך 1,192587 מתוך 1,038151 מתוך 408
גוש השינוי67.4%37.8%605653471 מתוך 1,192458 מתוך 1,038192 מתוך 408
המפלגות הערביות0.1%14.7%354028714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038290 מתוך 408
לא התחייבו לגוש5.1%2.8%858285172 מתוך 1,192171 מתוך 1,03860 מתוך 408
אחוז הצבעה71.6%78.0%161522995 מתוך 1,192877 מתוך 1,038317 מתוך 408
קולות כשרים8315,690,682727974339 מתוך 1,192217 מתוך 1,038108 מתוך 408

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20067.9%84.0%0.2%7.9%71.6%407העבודה-מימד 58.7%
200918.3%▲10.478.2%▼5.80.4%▲0.11.8%▼6.170.5%514העבודה 37.2%
201320.4%▲2.173.9%▼4.30.6%▲0.23.0%▲1.373.4%628העבודה 38.1%
201518.6%▼1.872.4%▼1.50.0%▼0.68.4%▲5.474.6%666המחנה הציוני 54.1%
אפר׳ 201924.6%▲6.067.6%▼4.70.3%▲0.37.0%▼1.474.0%732כחול לבן 47.0%
ספט׳ 201923.5%▼1.170.9%▲3.30.3%±0.04.6%▼2.373.4%735כחול לבן 46.8%
202028.6%▲5.070.8%▼0.10.3%±0.0–72.0%718כחול לבן 51.4%
202126.0%▼2.672.1%▲1.40.3%±0.0–71.2%736יש עתיד 25.4%
202227.4%▲1.470.6%▼1.50.1%▼0.10.0%69.1%742יש עתיד 31.9%
202627.3%±0.067.4%▼3.20.1%±0.05.1%▲5.171.6%831ישר! 37.1%

מפקד 2022

כפר ראש הנקרהישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)1,3609,601,720707773352 מתוך 1,162235 מתוך 1,027109 מתוך 408
תושבים לקמ״ר2,312–414643683 מתוך 1,162552 מתוך 1,027232 מתוך 408
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3530706664275 מתוך 1,162271 מתוך 1,027116 מתוך 408
בני 65 ומעלה12.4%12.4%625858429 מתוך 1,151420 מתוך 1,016167 מתוך 408
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)36.6%25.8%585366475 מתוך 1,159473 מתוך 1,027139 מתוך 407
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)21.7%25.3%656667348 מתוך 1,012342 מתוך 1,003104 מתוך 322
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)137,600104,300706680352 מתוך 1,160350 מתוך 1,02783 מתוך 408

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202283.2%69.8%371 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים