גבעת כצנלסון
שכונה בנהרייה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 4,600 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 68.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גבעת כצנלסון | נהרייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 45.6% | 37.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 12.3% | 11.5% | 5.9% |
| ישר! | 9.4% | 17.7% | 16.1% |
| ש״ס | 9.3% | 4.4% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 8.0% | 7.1% | 5.7% |
| ביחד | 4.9% | 8.7% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 3.5% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 3.3% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.2% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 1.4% | 2.8% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 0.6% | 0.5% | 8.8% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.2% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.3% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 68.2% | 54.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 28.0% | 40.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 0.8% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 62.9% | 67.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,187 | 41,347 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 61.6% | 29.9% | 0.2% | 6.5% | 50.6% | 2,866 | ישראל ביתנו 21.2% |
| 2009 | 78.4%▲16.7 | 18.6%▼11.3 | 0.2%±0.0 | 0.2%▼6.3 | 52.6% | 2,984 | ישראל ביתנו 30.6% |
| 2013 | 72.4%▼6.0 | 19.2%▲0.6 | 0.1%▼0.1 | 5.4%▲5.3 | 52.8% | 3,030 | הליכוד ביתנו 44.5% |
| 2015 | 78.1%▲5.7 | 12.7%▼6.6 | 0.3%▲0.2 | 8.7%▲3.2 | 59.1% | 3,382 | הליכוד 41.4% |
| אפר׳ 2019 | 83.1%▲5.1 | 10.9%▼1.8 | 0.0%▼0.2 | 5.0%▼3.7 | 54.1% | 3,106 | הליכוד 49.5% |
| ספט׳ 2019 | 68.1%▼15.0 | 12.3%▲1.4 | 0.1%±0.0 | 19.1%▲14.0 | 56.3% | 3,217 | הליכוד 50.4% |
| 2020 | 70.0%▲1.9 | 29.4%▲17.1 | 0.3%▲0.3 | – | 56.9% | 3,235 | הליכוד 54.7% |
| 2021 | 69.9%▼0.1 | 28.5%▼0.9 | 0.2%▼0.2 | – | 52.4% | 2,990 | הליכוד 48.0% |
| 2022 | 70.6%▲0.7 | 27.7%▼0.8 | 0.3%▲0.1 | 0.0% | 55.2% | 3,569 | הליכוד 42.6% |
| 2026 | 68.2%▼2.4 | 28.0%▲0.4 | 0.7%▲0.4 | 2.7%▲2.7 | 62.9% | 3,187 | הליכוד 45.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | חילוני | 4,600 | 3,187 | 68.2% | 28.0% | 0.7% |
| 35 | הערכה (אזור 21) | 68.2% | 28.0% | 0.7% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.