נווה יצחק רבין
שכונה בנהרייה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,900 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 50.2% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה יצחק רבין | נהרייה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 34.6% | 37.2% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 17.6% | 11.5% | 5.9% |
| ישר! | 15.6% | 17.7% | 16.1% |
| ביחד | 9.9% | 8.7% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 6.7% | 7.1% | 5.7% |
| ש״ס | 3.6% | 4.4% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 3.5% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 3.3% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 2.4% | 2.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.2% | 1.7% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.5% | 8.8% |
| רע״ם | 0.3% | 0.3% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.2% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 50.2% | 54.7% | 44.0% |
| גוש השינוי | 45.6% | 40.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 0.8% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 3.4% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.8% | 67.7% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,304 | 41,347 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 50.7% | 40.3% | 0.6% | 7.8% | 54.2% | 1,189 | ישראל ביתנו 26.4% |
| 2009 | 69.5%▲18.8 | 28.0%▼12.3 | 0.4%▼0.2 | 0.2%▼7.7 | 68.0% | 1,839 | ישראל ביתנו 35.2% |
| 2013 | 58.9%▼10.6 | 34.5%▲6.5 | 0.6%▲0.2 | 3.0%▲2.8 | 67.8% | 1,862 | הליכוד ביתנו 41.2% |
| 2015 | 63.0%▲4.1 | 24.0%▼10.5 | 0.6%±0.0 | 12.1%▲9.2 | 73.8% | 2,379 | הליכוד 35.6% |
| אפר׳ 2019 | 71.3%▲8.3 | 22.3%▼1.7 | 0.3%▼0.3 | 5.1%▼7.0 | 69.4% | 2,934 | הליכוד 43.5% |
| ספט׳ 2019 | 52.4%▼18.9 | 24.6%▲2.3 | 0.4%▲0.1 | 22.3%▲17.2 | 68.6% | 2,964 | הליכוד 42.1% |
| 2020 | 56.2%▲3.8 | 43.0%▲18.4 | 0.4%±0.0 | – | 70.8% | 3,145 | הליכוד 47.8% |
| 2021 | 54.5%▼1.7 | 43.7%▲0.8 | 0.4%▼0.1 | – | 67.8% | 2,809 | הליכוד 41.0% |
| 2022 | 54.8%▲0.3 | 42.9%▼0.9 | 0.4%±0.0 | 0.0% | 68.9% | 3,332 | הליכוד 38.6% |
| 2026 | 50.2%▼4.7 | 45.6%▲2.7 | 0.7%▲0.3 | 3.1%▲3.1 | 72.8% | 3,304 | הליכוד 34.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | חילוני | 4,900 | 3,304 | 50.2% | 45.6% | 0.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.