אל מוטראן
שכונה בנצרת · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,300 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 89.4% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.8 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אל מוטראן | נצרת | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 77.1% | 73.2% | 8.8% |
| רע״ם | 12.3% | 20.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 5.4% | 3.1% | 6.4% |
| ישר! | 1.6% | 0.8% | 16.1% |
| הליכוד | 1.2% | 0.6% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 1.1% | 0.5% | 5.9% |
| ביחד | 0.3% | 0.1% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.2% | 0.1% | 1.7% |
| ש״ס | 0.2% | 0.2% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 1.7% | 1.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 8.4% | 4.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 89.4% | 94.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.1% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.6% | 73.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,113 | 44,260 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.9% | 12.5% | 83.4% | 0.4% | 56.2% | 2,640 | חד״ש 50.9% |
| 2009 | 2.6%▲0.8 | 7.1%▼5.4 | 88.7%▲5.2 | 0.0%▼0.4 | 49.0% | 2,871 | חד״ש 61.2% |
| 2013 | 3.2%▲0.6 | 7.8%▲0.7 | 87.9%▼0.8 | 0.5%▲0.5 | 56.9% | 3,354 | חד״ש 60.3% |
| 2015 | 2.5%▼0.8 | 8.5%▲0.7 | 88.0%▲0.1 | 0.6%▲0.1 | 59.9% | 4,465 | הרשימה המשותפת 88.0% |
| אפר׳ 2019 | 3.5%▲1.0 | 16.9%▲8.4 | 78.1%▼9.8 | 0.3%▼0.3 | 42.2% | 3,833 | חד״ש-תע״ל 60.8% |
| ספט׳ 2019 | 2.0%▼1.5 | 7.7%▼9.2 | 88.3%▲10.2 | 1.2%▲0.9 | 55.3% | 5,047 | הרשימה המשותפת 88.3% |
| 2020 | 2.1%▲0.1 | 4.7%▼3.0 | 92.4%▲4.1 | – | 59.4% | 5,432 | הרשימה המשותפת 92.4% |
| 2021 | 5.1%▲3.0 | 9.7%▲5.1 | 84.5%▼7.9 | – | 43.8% | 2,872 | הרשימה המשותפת 74.0% |
| 2022 | 3.9%▼1.2 | 6.7%▼3.0 | 88.6%▲4.1 | 0.0% | 50.7% | 3,322 | חד״ש-תע״ל 59.5% |
| 2026 | 1.7%▼2.2 | 8.4%▲1.7 | 89.4%▲0.8 | 0.1%▲0.1 | 70.6% | 5,113 | הרשימה המשותפת 77.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 41 | מסורתי | 4,300 | 5,113 | 1.7% | 8.4% | 89.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.