אזור תעשיה ב
שכונה בנצרת · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,020 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-2009: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: המפלגות הערביות 96.8% (ארצי 14.7%), עלייה של 3.7 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אזור תעשיה ב | נצרת | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 75.1% | 73.2% | 8.8% |
| רע״ם | 21.7% | 20.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 1.5% | 3.1% | 6.4% |
| הליכוד | 0.7% | 0.6% | 20.5% |
| ישר! | 0.3% | 0.8% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 0.5% | 5.9% |
| ביחד | 0.1% | 0.1% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 1.7% |
| ש״ס | 0.1% | 0.2% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.0% | 0.0% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.2% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 0.8% | 1.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 2.1% | 4.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 96.8% | 94.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 75.6% | 73.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,548 | 44,260 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2009 | 1.7% | 2.1% | 95.2% | 0.1% | 48.0% | 2,124 | חד״ש 42.4% |
| 2013 | 1.1%▼0.6 | 3.4%▲1.3 | 94.3%▼0.9 | 0.4%▲0.3 | 57.4% | 2,787 | חד״ש 37.4% |
| 2015 | 0.9%▼0.2 | 2.9%▼0.5 | 95.6%▲1.4 | 0.3%▼0.1 | 64.2% | 2,454 | הרשימה המשותפת 95.6% |
| אפר׳ 2019 | 1.9%▲1.0 | 8.8%▲5.9 | 87.3%▼8.4 | 0.4%▲0.1 | 40.2% | 1,534 | חד״ש-תע״ל 55.1% |
| ספט׳ 2019 | 1.2%▼0.7 | 2.4%▼6.4 | 95.4%▲8.2 | 0.5%▲0.1 | 58.3% | 2,260 | הרשימה המשותפת 95.4% |
| 2020 | 1.2%±0.0 | 1.3%▼1.2 | 96.9%▲1.5 | – | 63.7% | 2,922 | הרשימה המשותפת 96.9% |
| 2021 | 4.4%▲3.2 | 7.0%▲5.7 | 88.4%▼8.5 | – | 41.0% | 1,030 | הרשימה המשותפת 65.5% |
| 2022 | 3.4%▼0.9 | 2.6%▼4.4 | 93.1%▲4.7 | 0.0% | 49.8% | 1,282 | חד״ש-תע״ל 42.1% |
| 2026 | 0.8%▼2.6 | 2.1%▼0.4 | 96.8%▲3.7 | 0.0%±0.0 | 75.6% | 3,548 | הרשימה המשותפת 75.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 | מסורתי | 2,020 | 3,548 | 0.8% | 2.1% | 96.8% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.