פועלי נצרת
שכונה בנצרת · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,030 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 88.3% (ארצי 14.7%), עלייה של 0.2 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פועלי נצרת | נצרת | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 78.0% | 73.2% | 8.8% |
| רע״ם | 10.4% | 20.9% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 5.8% | 3.1% | 6.4% |
| ישר! | 2.0% | 0.8% | 16.1% |
| הליכוד | 1.4% | 0.6% | 20.5% |
| ש״ס | 0.7% | 0.2% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 0.1% | 1.7% |
| ישראל ביתנו | 0.5% | 0.5% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.0% | 5.5% |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 0.0% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 0.0% | 0.0% | 5.1% |
| ביחד | 0.0% | 0.1% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 2.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 3.0% | 1.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 8.2% | 4.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 88.3% | 94.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 0.0% | 0.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 70.9% | 73.5% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,217 | 44,260 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.8% | 11.2% | 85.5% | 0.5% | 56.5% | 2,117 | חד״ש 43.9% |
| 2009 | 3.4%▲1.6 | 8.6%▼2.6 | 86.8%▲1.3 | 0.0%▼0.5 | 49.2% | 940 | חד״ש 68.5% |
| 2013 | 3.1%▼0.3 | 8.4%▼0.2 | 87.7%▲0.8 | 0.2%▲0.2 | 53.4% | 988 | חד״ש 67.4% |
| 2015 | 4.4%▲1.2 | 9.6%▲1.2 | 84.7%▼3.0 | 0.8%▲0.6 | 60.1% | 1,194 | הרשימה המשותפת 84.7% |
| 2021 | 7.4% | 9.3% | 82.9% | – | 46.0% | 1,108 | הרשימה המשותפת 74.2% |
| 2022 | 4.6%▼2.8 | 6.5%▼2.8 | 88.1%▲5.2 | 0.0% | 55.8% | 986 | חד״ש-תע״ל 63.9% |
| 2026 | 3.0%▼1.6 | 8.2%▲1.7 | 88.3%▲0.2 | 0.0%±0.0 | 70.9% | 1,217 | הרשימה המשותפת 78.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 38 | מסורתי | 3,030 | 1,217 | 3.0% | 8.2% | 88.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.