בן דור
שכונה בנשר · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,040 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 51.8% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בן דור | נשר | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 30.0% | 29.5% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 22.5% | 15.2% | 5.9% |
| ישר! | 14.1% | 20.0% | 16.1% |
| ביחד | 9.7% | 13.1% | 9.3% |
| הדמוקרטים | 5.4% | 4.6% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 3.9% | 4.9% | 5.7% |
| הרשימה המשותפת | 3.3% | 0.8% | 8.8% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 3.5% | 2.7% |
| ש״ס | 2.7% | 3.1% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.1% | 2.7% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.8% | 1.7% |
| רע״ם | 0.5% | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.2% | 0.2% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 40.3% | 42.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 51.8% | 52.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 3.7% | 1.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 3.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 51.1% | 68.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,105 | 13,914 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 52.5% | 37.1% | 0.4% | 7.9% | 50.7% | 1,374 | ישראל ביתנו 27.6% |
| 2009 | 60.1%▲7.5 | 35.0%▼2.2 | 0.4%±0.0 | 1.2%▼6.7 | 54.9% | 944 | הליכוד 28.5% |
| 2013 | 50.3%▼9.7 | 39.9%▲4.9 | 1.2%▲0.8 | 4.6%▲3.4 | 54.4% | 592 | הליכוד ביתנו 38.3% |
| 2015 | 52.0%▲1.7 | 32.6%▼7.3 | 2.4%▲1.2 | 12.3%▲7.8 | 58.0% | 1,013 | הליכוד 32.6% |
| אפר׳ 2019 | 60.5%▲8.4 | 31.5%▼1.0 | 1.5%▼0.9 | 5.8%▼6.6 | 52.0% | 799 | הליכוד 31.7% |
| ספט׳ 2019 | 39.6%▼20.9 | 36.0%▲4.4 | 1.9%▲0.4 | 22.1%▲16.3 | 49.8% | 748 | הליכוד 34.2% |
| 2020 | 43.3%▲3.7 | 54.2%▲18.2 | 2.3%▲0.4 | – | 52.5% | 779 | הליכוד 37.1% |
| 2021 | 41.7%▼1.6 | 55.3%▲1.2 | 0.9%▼1.4 | – | 44.4% | 1,019 | הליכוד 30.8% |
| 2022 | 44.2%▲2.5 | 52.2%▼3.1 | 1.5%▲0.7 | 0.0% | 44.7% | 977 | הליכוד 31.2% |
| 2026 | 40.3%▼3.9 | 51.8%▼0.4 | 3.7%▲2.2 | 3.3%▲3.3 | 51.1% | 1,105 | הליכוד 30.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 3 | חילוני | 2,040 | 1,105 | 40.3% | 51.8% | 3.7% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.