רמות יצחק
שכונה בנשר · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 10,050 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמות יצחק | נשר | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 34.0% | 29.5% | 20.5% |
| ישר! | 18.7% | 20.0% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 15.1% | 15.2% | 5.9% |
| ביחד | 12.9% | 13.1% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 5.4% | 4.9% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 3.8% | 4.6% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.7% | 3.5% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 2.7% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.7% | 1.8% | 1.7% |
| ש״ס | 1.5% | 3.1% | 5.3% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.8% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.2% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.2% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 45.3% | 42.2% | 44.0% |
| גוש השינוי | 50.5% | 52.8% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 1.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.8% | 3.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 73.2% | 68.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,465 | 13,914 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.3% | 47.6% | 0.4% | 9.9% | 60.3% | 1,987 | קדימה 30.4% |
| 2009 | 58.0%▲17.7 | 38.7%▼8.8 | 0.3%▼0.1 | 0.4%▼9.4 | 64.2% | 2,016 | קדימה 28.8% |
| 2013 | 49.3%▼8.6 | 42.5%▲3.8 | 0.5%▲0.2 | 3.9%▲3.4 | 65.5% | 2,207 | הליכוד ביתנו 38.5% |
| 2015 | 53.1%▲3.7 | 32.4%▼10.1 | 1.5%▲1.0 | 12.9%▲9.1 | 69.6% | 2,320 | הליכוד 33.3% |
| אפר׳ 2019 | 62.4%▲9.4 | 31.5%▼0.9 | 0.3%▼1.2 | 5.1%▼7.8 | 66.3% | 2,129 | הליכוד 36.7% |
| ספט׳ 2019 | 44.0%▼18.4 | 35.3%▲3.8 | 0.4%▲0.1 | 19.7%▲14.6 | 64.5% | 2,063 | הליכוד 38.1% |
| 2020 | 49.7%▲5.7 | 49.2%▲13.9 | 0.8%▲0.3 | – | 64.4% | 2,055 | הליכוד 44.4% |
| 2021 | 46.3%▼3.5 | 51.4%▲2.2 | 0.3%▼0.4 | – | 62.9% | 2,393 | הליכוד 35.8% |
| 2022 | 48.1%▲1.8 | 49.8%▼1.5 | 0.1%▼0.2 | 0.0% | 68.0% | 2,253 | הליכוד 36.4% |
| 2026 | 45.3%▼2.8 | 50.5%▲0.6 | 0.3%▲0.2 | 3.8%▲3.8 | 73.2% | 2,465 | הליכוד 34.0% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | חילוני | 3,260 | 1,999 | 47.1% | 49.1% | 0.2% |
| 7 | חילוני | 2,130 | הערכה (אזור 4) | 36.8% | 58.8% | 0.5% |
| 8 | חילוני | 4,660 | 466 | 37.6% | 56.4% | 0.9% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.