בן ציון
שכונה בנתניה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 6,300 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 74.1% (ארצי 44.0%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בן ציון | נתניה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 36.0% | 35.5% | 20.5% |
| ש״ס | 22.0% | 7.4% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 9.5% | 7.2% | 5.7% |
| ישר! | 8.8% | 15.4% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 7.8% | 9.0% | 5.9% |
| ביחד | 4.7% | 9.4% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.9% | 4.5% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 3.7% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.9% | 1.7% |
| יהדות התורה | 1.3% | 2.4% | 5.5% |
| הדמוקרטים | 1.2% | 2.7% | 6.4% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 74.1% | 59.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 22.5% | 36.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 3.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 74.1% | 60.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,579 | 129,557 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 72.2% | 22.9% | 0.1% | 3.9% | 70.3% | 990 | הליכוד 40.5% |
| ספט׳ 2019 | 63.2%▼9.0 | 26.0%▲3.1 | 0.0%▼0.1 | 10.1%▲6.2 | 70.1% | 989 | הליכוד 37.5% |
| 2020 | 71.4%▲8.2 | 28.4%▲2.4 | 0.0%±0.0 | – | 69.9% | 800 | הליכוד 47.1% |
| 2021 | 67.8%▼3.6 | 30.7%▲2.4 | 0.0%±0.0 | – | 63.5% | 758 | הליכוד 37.6% |
| 2022 | 73.0%▲5.2 | 25.9%▼4.9 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 72.0% | 901 | הליכוד 38.2% |
| 2026 | 74.1%▲1.1 | 22.5%▼3.4 | 0.2%▲0.2 | 2.7%▲2.7 | 74.1% | 2,579 | הליכוד 36.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 622 | חילוני | 6,300 | 2,579 | 74.1% | 22.5% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.