נאות בגין
שכונה בנתניה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 59.3% (ארצי 37.8%), עלייה של 0.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נאות בגין | נתניה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 27.7% | 15.4% | 16.1% |
| הליכוד | 25.6% | 35.5% | 20.5% |
| ביחד | 17.8% | 9.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 7.5% | 9.0% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 6.2% | 2.7% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.4% | 3.7% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 3.7% | 7.2% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.1% | 4.5% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.9% | 1.9% | 1.7% |
| ש״ס | 1.4% | 7.4% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.2% | 2.4% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 35.8% | 59.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 59.3% | 36.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.4% | 3.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.8% | 60.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,480 | 129,557 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 23.1% | 62.8% | 0.0% | 13.0% | 67.4% | 2,227 | קדימה 42.1% |
| 2009 | 40.8%▲17.7 | 56.8%▼6.0 | 0.1%▲0.1 | 0.7%▼12.4 | 68.1% | 4,916 | קדימה 38.9% |
| 2013 | 36.1%▼4.6 | 59.2%▲2.3 | 0.1%±0.0 | 2.8%▲2.1 | 70.7% | 5,459 | יש עתיד 31.0% |
| 2015 | 37.5%▲1.3 | 50.8%▼8.3 | 0.0%▼0.1 | 11.4%▲8.6 | 73.2% | 5,787 | המחנה הציוני 28.8% |
| אפר׳ 2019 | 42.9%▲5.4 | 51.8%▲0.9 | 0.0%±0.0 | 5.0%▼6.4 | 70.2% | 5,665 | כחול לבן 44.2% |
| ספט׳ 2019 | 36.9%▼6.0 | 54.2%▲2.4 | 0.0%±0.0 | 8.7%▲3.7 | 67.9% | 5,515 | כחול לבן 44.1% |
| 2020 | 40.8%▲3.9 | 58.9%▲4.7 | 0.2%▲0.2 | – | 68.6% | 5,564 | כחול לבן 46.9% |
| 2021 | 39.1%▼1.7 | 59.2%▲0.4 | 0.0%▼0.2 | – | 67.9% | 5,541 | הליכוד 27.3% |
| 2022 | 39.8%▲0.6 | 58.7%▼0.6 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 67.2% | 6,011 | יש עתיד 33.2% |
| 2026 | 35.8%▼3.9 | 59.3%▲0.6 | 0.2%▲0.1 | 4.4%▲4.4 | 69.8% | 6,480 | ישר! 27.7% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 533 | חילוני | 3,540 | 6,480 | 35.8% | 59.3% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.