נאות שקד
שכונה בנתניה · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 12,420 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 53.5% (ארצי 44.0%), ירידה של 7.0 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נאות שקד | נתניה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 38.8% | 35.5% | 20.5% |
| ישר! | 15.7% | 15.4% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 12.6% | 9.0% | 5.9% |
| ביחד | 9.6% | 9.4% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 5.9% | 7.2% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.5% | 3.7% | 2.7% |
| ש״ס | 4.3% | 7.4% | 5.3% |
| הדמוקרטים | 3.0% | 2.7% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.6% | 4.5% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.9% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.2% | 2.4% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.0% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 53.5% | 59.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 40.9% | 36.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.5% | 3.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 59.4% | 60.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 6,631 | 129,557 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 51.7% | 25.2% | 0.2% | 5.6% | 44.3% | 2,999 | ישראל ביתנו 19.7% |
| 2009 | 74.5%▲22.8 | 20.9%▼4.3 | 0.4%▲0.2 | 0.4%▼5.2 | 45.2% | 3,596 | הליכוד 27.9% |
| 2013 | 68.2%▼6.3 | 24.6%▲3.7 | 0.3%▼0.1 | 2.6%▲2.2 | 46.9% | 3,778 | הליכוד ביתנו 50.9% |
| 2015 | 69.8%▲1.5 | 18.5%▼6.1 | 0.1%▼0.2 | 11.3%▲8.7 | 53.6% | 2,963 | הליכוד 41.7% |
| אפר׳ 2019 | 73.9%▲4.2 | 20.7%▲2.2 | 0.1%±0.0 | 4.2%▼7.1 | 51.6% | 2,859 | הליכוד 44.1% |
| ספט׳ 2019 | 52.6%▼21.3 | 26.3%▲5.6 | 0.1%±0.0 | 19.3%▲15.1 | 50.8% | 2,835 | הליכוד 36.4% |
| 2020 | 61.9%▲9.3 | 37.4%▲11.1 | 0.0%▼0.1 | – | 51.4% | 2,854 | הליכוד 47.1% |
| 2021 | 55.4%▼6.6 | 42.3%▲5.0 | 0.2%▲0.1 | – | 47.9% | 2,607 | הליכוד 39.1% |
| 2022 | 60.5%▲5.2 | 36.8%▼5.6 | 0.2%±0.0 | 0.0% | 51.1% | 2,789 | הליכוד 39.5% |
| 2026 | 53.5%▼7.0 | 40.9%▲4.1 | 0.1%▼0.1 | 4.5%▲4.5 | 59.4% | 6,631 | הליכוד 38.8% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 412 | חילוני | 3,580 | הערכה (אזור 411) | 50.2% | 44.9% | 0.1% |
| 421 | חילוני | 3,640 | 4,584 | 51.6% | 43.4% | 0.1% |
| 422 | חילוני | 5,200 | 2,047 | 57.8% | 35.3% | 0.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.