רמת אפרים
שכונה בנתניה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 9,180 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 79.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רמת אפרים | נתניה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 33.8% | 35.5% | 20.5% |
| ש״ס | 23.3% | 7.4% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 9.0% | 7.2% | 5.7% |
| ישר! | 7.7% | 15.4% | 16.1% |
| יהדות התורה | 6.3% | 2.4% | 5.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 5.7% | 4.5% | 5.1% |
| ביחד | 4.4% | 9.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 3.7% | 9.0% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 3.7% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 1.9% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 0.9% | 2.7% | 6.4% |
| רע״ם | 0.1% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.8% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 79.8% | 59.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 16.8% | 36.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 3.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 62.4% | 60.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,946 | 129,557 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 63.3% | 26.3% | 0.1% | 9.4% | 55.9% | 4,394 | ש״ס 20.0% |
| 2009 | 74.5%▲11.1 | 22.3%▼4.0 | 0.2%▲0.1 | 0.4%▼9.0 | 57.0% | 4,440 | הליכוד 28.3% |
| 2013 | 71.8%▼2.7 | 22.7%▲0.4 | 0.1%▼0.1 | 3.8%▲3.5 | 61.7% | 4,898 | הליכוד ביתנו 27.3% |
| 2015 | 73.2%▲1.4 | 15.4%▼7.3 | 0.1%±0.0 | 11.1%▲7.3 | 65.4% | 5,251 | הליכוד 30.6% |
| אפר׳ 2019 | 81.6%▲8.4 | 14.1%▼1.4 | 0.0%±0.0 | 3.8%▼7.3 | 63.0% | 5,392 | הליכוד 34.5% |
| ספט׳ 2019 | 79.2%▼2.4 | 14.9%▲0.8 | 0.0%±0.0 | 5.6%▲1.7 | 62.1% | 5,463 | הליכוד 34.1% |
| 2020 | 80.1%▲0.9 | 19.5%▲4.6 | 0.1%±0.0 | – | 63.0% | 5,838 | הליכוד 39.8% |
| 2021 | 78.1%▼1.9 | 20.2%▲0.7 | 0.1%±0.0 | – | 59.6% | 5,555 | הליכוד 31.6% |
| 2022 | 81.5%▲3.4 | 17.6%▼2.7 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 63.2% | 6,147 | הליכוד 31.7% |
| 2026 | 79.8%▼1.7 | 16.8%▼0.8 | 0.1%±0.0 | 2.5%▲2.5 | 62.4% | 5,946 | הליכוד 33.8% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 332 | חילוני | 2,550 | הערכה (אזור 312) | 60.6% | 35.6% | 0.5% |
| 621 | דתי | 6,630 | 5,946 | 79.8% | 16.8% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.