סלע
שכונה בנתניה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,320 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 63.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | סלע | נתניה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 43.0% | 35.5% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 12.9% | 9.0% | 5.9% |
| ישר! | 11.1% | 15.4% | 16.1% |
| ש״ס | 10.1% | 7.4% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 7.3% | 7.2% | 5.7% |
| ביחד | 6.2% | 9.4% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 3.7% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.5% | 4.5% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 2.0% | 2.7% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.9% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.3% | 2.4% | 5.5% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| רשימות אחרות | 1.2% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 63.8% | 59.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 32.2% | 36.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 3.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 45.8% | 60.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,341 | 129,557 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 63.9% | 25.5% | 0.2% | 5.6% | 41.7% | 1,476 | ישראל ביתנו 24.1% |
| 2009 | 77.9%▲14.0 | 19.6%▼5.9 | 0.0%▼0.2 | 0.1%▼5.5 | 41.8% | 1,511 | ישראל ביתנו 26.9% |
| 2013 | 69.4%▼8.5 | 21.9%▲2.3 | 0.4%▲0.4 | 2.9%▲2.8 | 40.3% | 1,482 | הליכוד ביתנו 43.2% |
| 2015 | 71.1%▲1.7 | 15.8%▼6.0 | 0.1%▼0.3 | 12.6%▲9.7 | 46.4% | 1,666 | הליכוד 32.2% |
| אפר׳ 2019 | 80.7%▲9.6 | 14.4%▼1.4 | 0.1%±0.0 | 3.3%▼9.3 | 44.9% | 1,981 | הליכוד 42.2% |
| ספט׳ 2019 | 63.6%▼17.1 | 18.6%▲4.2 | 0.1%±0.0 | 16.4%▲13.1 | 45.7% | 2,021 | הליכוד 39.0% |
| 2020 | 68.7%▲5.2 | 30.6%▲12.0 | 0.2%▲0.1 | – | 45.2% | 1,993 | הליכוד 45.8% |
| 2021 | 65.5%▼3.3 | 32.7%▲2.1 | 0.0%▼0.2 | – | 42.5% | 1,848 | הליכוד 38.5% |
| 2022 | 67.0%▲1.5 | 30.7%▼2.0 | 0.2%▲0.2 | 0.0% | 46.6% | 2,046 | הליכוד 37.2% |
| 2026 | 63.8%▼3.2 | 32.2%▲1.5 | 0.0%▼0.2 | 2.7%▲2.7 | 45.8% | 2,341 | הליכוד 43.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 211 | מסורתי | 4,320 | 2,341 | 63.8% | 32.2% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.