Tubruq
שכונה בנתניה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,900 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 58.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 4.4 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | Tubruq | נתניה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 39.6% | 35.5% | 20.5% |
| ישר! | 17.5% | 15.4% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 8.7% | 9.0% | 5.9% |
| ביחד | 8.7% | 9.4% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 7.2% | 7.2% | 5.7% |
| ש״ס | 5.3% | 7.4% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.1% | 4.5% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.5% | 3.7% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 3.0% | 2.7% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.4% | 1.9% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.4% | 2.4% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.7% | 0.8% |
| גוש ביבי | 58.1% | 59.0% | 44.0% |
| גוש השינוי | 37.9% | 36.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.5% | 3.8% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 57.2% | 60.6% | 78.0% |
| קולות כשרים | 7,161 | 129,557 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 44.2% | 44.7% | 0.1% | 9.6% | 56.1% | 3,786 | קדימה 30.3% |
| 2009 | 59.1%▲15.0 | 37.5%▼7.2 | 0.2%±0.0 | 0.6%▼9.0 | 56.0% | 3,992 | הליכוד 30.2% |
| 2013 | 57.7%▼1.5 | 37.0%▼0.5 | 0.1%▼0.1 | 2.9%▲2.3 | 57.5% | 4,293 | הליכוד ביתנו 34.4% |
| 2015 | 59.6%▲2.0 | 28.8%▼8.2 | 0.1%±0.0 | 11.1%▲8.1 | 60.8% | 4,694 | הליכוד 36.6% |
| אפר׳ 2019 | 66.1%▲6.4 | 28.6%▼0.3 | 0.1%±0.0 | 4.6%▼6.4 | 56.4% | 4,611 | הליכוד 41.2% |
| ספט׳ 2019 | 58.5%▼7.6 | 30.7%▲2.1 | 0.1%±0.0 | 10.3%▲5.7 | 54.8% | 4,508 | הליכוד 39.8% |
| 2020 | 62.6%▲4.1 | 36.8%▲6.1 | 0.2%±0.0 | – | 54.2% | 4,627 | הליכוד 47.4% |
| 2021 | 59.7%▼2.9 | 38.3%▲1.5 | 0.1%▼0.1 | – | 50.1% | 4,332 | הליכוד 40.5% |
| 2022 | 62.5%▲2.8 | 35.8%▼2.5 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 51.8% | 5,334 | הליכוד 40.1% |
| 2026 | 58.1%▼4.4 | 37.9%▲2.2 | 0.1%±0.0 | 3.5%▲3.5 | 57.2% | 7,161 | הליכוד 39.6% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 632 | חילוני | 2,900 | 7,161 | 58.1% | 37.9% | 0.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.