נוה נוי
שכונה בנתיבות · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,050 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 81.4% (ארצי 44.0%), ירידה של 5.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה נוי | נתיבות | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 38.2% | 27.0% | 20.5% |
| עוצמה יהודית | 21.5% | 20.8% | 5.7% |
| ש״ס | 15.3% | 28.9% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 9.3% | 2.9% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 4.9% | 5.1% |
| ישר! | 2.9% | 2.5% | 16.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.6% | 1.7% | 2.7% |
| ביחד | 2.1% | 1.7% | 9.3% |
| יהדות התורה | 1.9% | 6.7% | 5.5% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.8% | 1.2% | 1.7% |
| הדמוקרטים | 0.5% | 0.5% | 6.4% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.3% | 0.2% |
| רע״ם | 0.2% | 0.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.0% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 81.4% | 89.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 14.9% | 7.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.6% | 1.7% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 73.3% | 79.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,104 | 28,354 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 77.8% | 19.8% | 0.0% | 0.9% | 61.4% | 890 | ישראל ביתנו 43.3% |
| 2009 | 89.3%▲11.5 | 8.7%▼11.1 | 0.3%▲0.3 | 0.0%▼0.9 | 60.2% | 1,136 | ישראל ביתנו 40.0% |
| 2013 | 85.7%▼3.6 | 8.6%▼0.1 | 0.1%▼0.2 | 2.9%▲2.9 | 65.0% | 1,516 | הליכוד ביתנו 48.4% |
| 2015 | 88.6%▲2.9 | 5.1%▼3.6 | 0.0%▼0.1 | 6.0%▲3.1 | 69.8% | 1,742 | הליכוד 44.0% |
| אפר׳ 2019 | 87.6%▼1.0 | 6.0%▲1.0 | 0.1%▲0.1 | 5.1%▼0.9 | 68.3% | 1,877 | הליכוד 47.0% |
| ספט׳ 2019 | 71.3%▼16.3 | 9.7%▲3.7 | 0.1%▲0.1 | 17.8%▲12.7 | 69.4% | 1,918 | הליכוד 42.8% |
| 2020 | 76.8%▲5.5 | 22.9%▲13.1 | 0.0%▼0.1 | – | 69.1% | 1,934 | הליכוד 52.3% |
| 2021 | 81.9%▲5.0 | 16.6%▼6.2 | 0.4%▲0.4 | – | 54.8% | 529 | הליכוד 53.3% |
| 2022 | 87.1%▲5.3 | 11.8%▼4.8 | 0.1%▼0.3 | 0.0% | 66.1% | 1,849 | הליכוד 35.9% |
| 2026 | 81.4%▼5.7 | 14.9%▲3.0 | 0.3%▲0.2 | 2.6%▲2.6 | 73.3% | 2,104 | הליכוד 38.2% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | מסורתי | 4,050 | 2,104 | 81.4% | 14.9% | 0.3% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.