שכונת שער העיר
שכונה בנתיבות · 4 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 12,360 (מפקד 2022) · הצגה במפה
התוצאות מתחילות ב-אפר׳ 2019: בבחירות קודמות לא מוקמה קלפי באזורים האלה.
2026: גוש ביבי 89.6% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שכונת שער העיר | נתיבות | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 28.2% | 27.0% | 20.5% |
| ש״ס | 25.7% | 28.9% | 5.3% |
| עוצמה יהודית | 24.4% | 20.8% | 5.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 6.4% | 4.9% | 5.1% |
| ישר! | 3.1% | 2.5% | 16.1% |
| יהדות התורה | 2.8% | 6.7% | 5.5% |
| ביחד | 2.3% | 1.7% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 2.1% | 2.9% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 1.7% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.8% | 1.2% | 1.7% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.3% | 0.2% |
| הדמוקרטים | 0.2% | 0.5% | 6.4% |
| רע״ם | 0.0% | 0.0% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.7% | 0.8% | 0.8% |
| גוש ביבי | 89.6% | 89.8% | 44.0% |
| גוש השינוי | 7.7% | 7.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.0% | 1.7% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 82.2% | 79.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 13,512 | 28,354 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| אפר׳ 2019 | 90.4% | 5.4% | 0.0% | 3.9% | 79.8% | 1,323 | הליכוד 40.9% |
| ספט׳ 2019 | 87.5%▼2.9 | 7.0%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 5.2%▲1.4 | 78.6% | 1,649 | הליכוד 37.7% |
| 2020 | 89.9%▲2.4 | 9.8%▲2.7 | 0.1%▲0.1 | – | 78.6% | 2,142 | הליכוד 46.6% |
| 2021 | 90.2%▲0.3 | 9.1%▼0.7 | 0.0%▼0.1 | – | 72.2% | 4,001 | ש״ס 34.5% |
| 2022 | 91.3%▲1.2 | 8.0%▼1.1 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 78.7% | 6,342 | ש״ס 37.8% |
| 2026 | 89.6%▼1.7 | 7.7%▼0.3 | 0.0%±0.0 | 2.0%▲2.0 | 82.2% | 13,512 | הליכוד 28.2% |
אזורים סטטיסטיים (4)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | דתי | 3,360 | 3,718 | 89.5% | 7.6% | 0.0% |
| 32 | 1,623 | 87.3% | 9.4% | 0.1% | ||
| 34 | דתי | 4,320 | הערכה (אזור 35) | 90.1% | 7.5% | 0.0% |
| 35 | מסורתי | 4,680 | 8,171 | 90.1% | 7.5% | 0.0% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.