נווה זיו
סמל למ״ס 1314 · יהודי · יישוב קהילתי · מחוז הצפון · מועצה אזורית מעלה יוסף · אוכלוסייה 900 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 48.8% (ארצי 44.0%), ירידה של 1.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נווה זיו | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 29.5% | 20.5% | 797680 | 252 מתוך 1,192248 מתוך 1,03882 מתוך 408 |
| ישר! | 20.7% | 16.1% | 474043 | 635 מתוך 1,192620 מתוך 1,038235 מתוך 408 |
| ביחד | 14.1% | 9.3% | 645966 | 418 מתוך 1,192417 מתוך 1,038138 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 8.6% | 5.7% | 736980 | 321 מתוך 1,192319 מתוך 1,03882 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 6.1% | 2.7% | 939193 | 82 מתוך 1,19282 מתוך 1,03827 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 5.1% | 6.4% | 474241 | 629 מתוך 1,192600 מתוך 1,038240 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.9% | 5.9% | 686660 | 364 מתוך 1,192335 מתוך 1,038160 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.6% | 5.1% | 645974 | 421 מתוך 1,192417 מתוך 1,038105 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 1.7% | 838187 | 200 מתוך 1,192198 מתוך 1,03853 מתוך 408 |
| ש״ס | 2.5% | 5.3% | 777483 | 277 מתוך 1,192272 מתוך 1,03870 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 8.8% | 556347 | 411 מתוך 1,192258 מתוך 1,038180 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.2% | 5.9% | 556344 | 430 מתוך 1,192278 מתוך 1,038198 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.0% | 0.8% | ––– | ––– |
| גוש ביבי | 48.8% | 44.0% | 635875 | 437 מתוך 1,192433 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 44.7% | 37.8% | 474242 | 627 מתוך 1,192607 מתוך 1,038239 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.3% | 14.7% | 495638 | 518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038222 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 6.1% | 2.8% | 929192 | 84 מתוך 1,19283 מתוך 1,03828 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 78.5% | 78.0% | 525265 | 567 מתוך 1,192488 מתוך 1,038142 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 590 | 5,690,682 | 586462 | 504 מתוך 1,192374 מתוך 1,038157 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 20.8% | 64.5% | 0.0% | 14.2% | 73.5% | 197 | קדימה 35.0% |
| 2009 | 34.3%▲13.5 | 60.3%▼4.2 | 0.8%▲0.8 | 3.3%▼10.9 | 72.7% | 239 | קדימה 37.2% |
| 2013 | 37.1%▲2.8 | 58.0%▼2.3 | 0.4%▼0.5 | 2.5%▼0.9 | 77.4% | 283 | יש עתיד 26.5% |
| 2015 | 39.8%▲2.7 | 49.8%▼8.1 | 0.0%▼0.4 | 9.7%▲7.2 | 77.9% | 309 | המחנה הציוני 29.1% |
| אפר׳ 2019 | 37.5%▼2.3 | 51.7%▲1.8 | 0.0%±0.0 | 10.9%▲1.1 | 73.7% | 387 | כחול לבן 42.1% |
| ספט׳ 2019 | 39.9%▲2.4 | 53.7%▲2.0 | 0.2%▲0.2 | 5.9%▼4.9 | 76.3% | 404 | כחול לבן 42.3% |
| 2020 | 44.5%▲4.6 | 53.5%▼0.2 | 0.5%▲0.3 | – | 75.4% | 398 | כחול לבן 43.2% |
| 2021 | 47.1%▲2.7 | 50.7%▼2.8 | 0.2%▼0.3 | – | 73.9% | 418 | הליכוד 29.4% |
| 2022 | 50.1%▲3.0 | 49.2%▼1.5 | 0.0%▼0.2 | 0.0% | 70.0% | 425 | הליכוד 30.8% |
| 2026 | 48.8%▼1.3 | 44.7%▼4.4 | 0.3%▲0.3 | 6.1%▲6.1 | 78.5% | 590 | הליכוד 29.5% |
מפקד 2022
| נווה זיו | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 900 | 9,601,720 | 485354 | 601 מתוך 1,162478 מתוך 1,027188 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 4,108 | – | 737878 | 317 מתוך 1,162224 מתוך 1,02789 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 25 | 30 | 191710 | 914 מתוך 1,162835 מתוך 1,027355 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 5.7% | 12.4% | 191415 | 930 מתוך 1,151866 מתוך 1,016343 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 36.0% | 25.8% | 565164 | 504 מתוך 1,159501 מתוך 1,027144 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 12.4% | 25.3% | 303033 | 708 מתוך 1,012699 מתוך 1,003214 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 160,800 | 104,300 | 878692 | 146 מתוך 1,160146 מתוך 1,02733 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 80.8% | 69.8% | 484 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- מנות 1.7 ק״מ · עבדון 2.3 ק״מ · כברי 3.2 ק״מ · געתון 3.8 ק״מ · יערה 4.4 ק״מ