נירים

סמל למ״ס 602 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 440 (מפקד 2022) · הצגה במפה

2026: גוש השינוי 82.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.4 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.

02550751002006200920132015אפר׳ 19ספט׳ 1920202021202220262006: מחנה נתניהו 0.0%2009: מחנה נתניהו 5.1%2013: מחנה נתניהו 4.5%2015: מחנה נתניהו 4.6%אפר׳ 2019: מחנה נתניהו 7.4%ספט׳ 2019: מחנה נתניהו 6.9%2020: מחנה נתניהו 9.5%2021: מחנה נתניהו 11.7%2022: מחנה נתניהו 13.0%2026: מחנה נתניהו 11.7%2006: המחנה שמולו 92.9%2009: המחנה שמולו 90.6%2013: המחנה שמולו 93.3%2015: המחנה שמולו 91.8%אפר׳ 2019: המחנה שמולו 89.0%ספט׳ 2019: המחנה שמולו 90.1%2020: המחנה שמולו 87.8%2021: המחנה שמולו 86.4%2022: המחנה שמולו 84.2%2026: המחנה שמולו 82.9%2006: מפלגות ערביות 0.0%2009: מפלגות ערביות 2.4%2013: מפלגות ערביות 0.7%2015: מפלגות ערביות 1.1%אפר׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%ספט׳ 2019: מפלגות ערביות 0.4%2020: מפלגות ערביות 1.9%2021: מפלגות ערביות 0.8%2022: מפלגות ערביות 0.3%2026: מפלגות ערביות 0.3%
מחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותישראל
המפלגה המובילה בכל אזור, 2026. לפתיחת המפה המלאה

בחירות 2026

רשימהניריםישראלאחוזוןדירוג
ישר!31.1%16.1%625770453 מתוך 1,192445 מתוך 1,03879 מתוך 261
הדמוקרטים30.5%6.4%919091107 מתוך 1,192106 מתוך 1,03824 מתוך 261
ביחד15.2%9.3%706677343 מתוך 1,192342 מתוך 1,03859 מתוך 261
ישראל ביתנו6.0%5.9%828284202 מתוך 1,192174 מתוך 1,03841 מתוך 261
המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה4.8%2.7%827981202 מתוך 1,192202 מתוך 1,03849 מתוך 261
הליכוד3.8%20.5%211227933 מתוך 1,192904 מתוך 1,038192 מתוך 261
עוצמה יהודית3.2%5.7%484139611 מתוך 1,192604 מתוך 1,038158 מתוך 261
הציונות הדתית וזהות2.2%5.1%352633760 מתוך 1,192752 מתוך 1,038170 מתוך 261
עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה1.0%1.7%302131796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038176 מתוך 261
נעם מתחת לאחוז החסימה1.0%0.2%94949364 מתוך 1,19263 מתוך 1,03817 מתוך 261
ש״ס0.6%5.3%575154487 מתוך 1,192475 מתוך 1,038117 מתוך 261
רע״ם0.3%5.9%647361344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03887 מתוך 261
יהדות התורה0.0%5.5%––––––
הרשימה המשותפת0.0%8.8%––––––
ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
הקהל מתחת לאחוז החסימה0.0%0.0%––––––
רשימות אחרות0.3%0.8%485450477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038101 מתוך 261
גוש ביבי11.7%44.0%292128839 מתוך 1,192819 מתוך 1,038187 מתוך 261
גוש השינוי82.9%37.8%797683247 מתוך 1,192245 מתוך 1,03843 מתוך 261
המפלגות הערביות0.3%14.7%495652518 מתוך 1,192365 מתוך 1,038107 מתוך 261
לא התחייבו לגוש4.8%2.8%827981207 מתוך 1,192206 מתוך 1,03850 מתוך 261
אחוז הצבעה71.6%78.0%161522995 מתוך 1,192877 מתוך 1,038204 מתוך 261
קולות כשרים3155,690,682212428935 מתוך 1,192791 מתוך 1,038186 מתוך 261

אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".

כל הבחירות

בחירותמחנה נתניהוהמחנה שמולומפלגות ערביותלא התחייבו לגושאחוז הצבעהקולות כשריםהרשימה המובילה
20060.0%92.9%0.0%5.8%69.5%241מרצ-יחד 43.6%
20095.1%▲5.190.6%▼2.42.4%▲2.40.8%▼5.070.2%254התנועה החדשה-מרצ 39.0%
20134.5%▼0.793.3%▲2.80.7%▼1.60.7%±0.071.0%269מרצ 47.2%
20154.6%▲0.291.8%▼1.51.1%▲0.32.5%▲1.874.3%280המחנה הציוני 52.1%
אפר׳ 20197.4%▲2.889.0%▼2.80.4%▼0.73.2%▲0.774.0%282כחול לבן 38.7%
ספט׳ 20196.9%▼0.590.1%▲1.10.4%±0.01.8%▼1.473.3%274כחול לבן 40.9%
20209.5%▲2.687.8%▼2.41.9%▲1.5–69.1%262כחול לבן 43.9%
202111.7%▲2.286.4%▼1.40.8%▼1.1–70.0%264מרצ 31.8%
202213.0%▲1.384.2%▼2.10.3%▼0.40.0%70.2%292יש עתיד 32.5%
202611.7%▼1.382.9%▼1.40.3%±0.04.8%▲4.871.6%315ישר! 31.1%

מפקד 2022

ניריםישראלאחוזוןדירוג
אוכלוסייה (מפקד 2022)4409,601,7201112131,021 מתוך 1,162891 מתוך 1,027210 מתוך 241
תושבים לקמ״ר1,514–91081,059 מתוך 1,162925 מתוך 1,027221 מתוך 241
הדת הגדולה ביותריהודיםיהודים
רוב משקי הביתחילוניחילוני
גיל חציוני3630767488196 מתוך 1,162193 מתוך 1,02718 מתוך 241
בני 65 ומעלה17.7%12.4%878694142 מתוך 1,151141 מתוך 1,01615 מתוך 237
השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה)35.5%25.8%555063516 מתוך 1,159513 מתוך 1,02787 מתוך 239
עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים)20.5%25.3%616268389 מתוך 1,012383 מתוך 1,00367 מתוך 209
הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח)150,800104,300807782234 מתוך 1,160232 מתוך 1,02744 מתוך 239

הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.

בתוך היישוב

ערךחציון / ישראלדירוג
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 202297.3%69.8%26 מתוך 1,142

מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.

קישורים