כיסופים
סמל למ״ס 840 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 350 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 78.4% (ארצי 37.8%), ירידה של 1.2 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כיסופים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 38.9% | 16.1% | 848287 | 187 מתוך 1,192183 מתוך 1,03835 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 18.5% | 6.4% | 726878 | 338 מתוך 1,192331 מתוך 1,03858 מתוך 261 |
| ביחד | 11.7% | 9.3% | 544861 | 542 מתוך 1,192540 מתוך 1,038102 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 9.3% | 5.9% | 969797 | 48 מתוך 1,19226 מתוך 1,0388 מתוך 261 |
| הליכוד | 8.6% | 20.5% | 433643 | 677 מתוך 1,192657 מתוך 1,038147 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 3.7% | 5.7% | 514542 | 577 מתוך 1,192571 מתוך 1,038151 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 1.7% | 797678 | 241 מתוך 1,192238 מתוך 1,03855 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.5% | 2.7% | 423440 | 673 מתוך 1,192670 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 1.9% | 5.1% | 302128 | 812 מתוך 1,192803 מתוך 1,038182 מתוך 261 |
| רע״ם | 1.2% | 5.9% | 869781 | 166 מתוך 1,19227 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.8% | 768176 | 216 מתוך 1,192147 מתוך 1,03849 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 17.3% | 44.0% | 403237 | 718 מתוך 1,192704 מתוך 1,038164 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 78.4% | 37.8% | 726978 | 332 מתוך 1,192325 מתוך 1,03859 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 1.2% | 14.7% | 819277 | 221 מתוך 1,19270 מתוך 1,03860 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 2.5% | 2.8% | 413440 | 678 מתוך 1,192671 מתוך 1,038153 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 55.1% | 78.0% | 112 | 1,176 מתוך 1,1921,030 מתוך 1,038255 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 162 | 5,690,682 | 456 | 1,141 מתוך 1,192989 מתוך 1,038246 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 1.7% | 92.4% | 0.0% | 5.9% | 55.3% | 118 | העבודה-מימד 76.3% |
| 2009 | 9.8%▲8.1 | 89.5%▼2.9 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼5.9 | 58.1% | 133 | העבודה 56.4% |
| 2013 | 7.8%▼2.0 | 87.2%▼2.2 | 1.4%▲1.4 | 0.7%▲0.7 | 57.0% | 141 | העבודה 55.3% |
| 2015 | 10.4%▲2.6 | 80.5%▼6.7 | 0.6%▼0.8 | 8.4%▲7.7 | 55.4% | 154 | המחנה הציוני 67.5% |
| אפר׳ 2019 | 10.8%▲0.4 | 81.5%▲1.0 | 0.6%±0.0 | 7.0%▼1.4 | 54.7% | 157 | כחול לבן 38.2% |
| ספט׳ 2019 | 11.0%▲0.1 | 83.6%▲2.0 | 0.7%±0.0 | 4.1%▼2.9 | 50.9% | 146 | העבודה-גשר 41.8% |
| 2020 | 14.1%▲3.1 | 84.6%▲1.1 | 1.3%▲0.6 | – | 50.2% | 156 | כחול לבן 42.9% |
| 2021 | 15.5%▲1.4 | 82.6%▼2.0 | 0.6%▼0.6 | – | 49.2% | 155 | העבודה 41.9% |
| 2022 | 16.0%▲0.6 | 79.6%▼3.0 | 1.2%▲0.6 | 0.0% | 54.3% | 162 | העבודה 31.5% |
| 2026 | 17.3%▲1.2 | 78.4%▼1.2 | 1.2%±0.0 | 2.5%▲2.5 | 55.1% | 162 | ישר! 38.9% |
מפקד 2022
| כיסופים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 350 | 9,601,720 | 787 | 1,076 מתוך 1,162946 מתוך 1,027224 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,202 | – | 374248 | 733 מתוך 1,162601 מתוך 1,027126 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 35 | 30 | 706681 | 275 מתוך 1,162271 מתוך 1,02732 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 17.2% | 12.4% | 868492 | 158 מתוך 1,151156 מתוך 1,01619 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 27.0% | 25.8% | 372945 | 734 מתוך 1,159730 מתוך 1,027132 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 26.1% | 25.3% | 757677 | 248 מתוך 1,012243 מתוך 1,00349 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 126,600 | 104,300 | 595461 | 471 מתוך 1,160468 מתוך 1,02794 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 68.5% | 69.8% | 921 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- עין השלושה 2.6 ק״מ · נירים 4.4 ק״מ · רעים 5.8 ק״מ · ניר עוז 7.2 ק״מ · מגן 8.8 ק״מ