רעים
סמל למ״ס 713 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 480 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 91.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.1 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | רעים | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| ישר! | 40.3% | 16.1% | 898890 | 127 מתוך 1,192123 מתוך 1,03826 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 24.4% | 6.4% | 838187 | 198 מתוך 1,192195 מתוך 1,03835 מתוך 261 |
| ביחד | 18.7% | 9.3% | 898792 | 129 מתוך 1,192129 מתוך 1,03821 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 8.1% | 5.9% | 949594 | 72 מתוך 1,19249 מתוך 1,03814 מתוך 261 |
| הליכוד | 3.2% | 20.5% | 19922 | 964 מתוך 1,192935 מתוך 1,038201 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 2.7% | 554954 | 512 מתוך 1,192511 מתוך 1,038115 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 0.7% | 5.1% | 15317 | 1,002 מתוך 1,192993 מתוך 1,038217 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 0.7% | 1.7% | 231323 | 894 מתוך 1,192879 מתוך 1,038194 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.4% | 5.9% | 718267 | 288 מתוך 1,192140 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.0% | 5.7% | ––– | ––– |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.8% | 606762 | 372 מתוך 1,192262 מתוך 1,03881 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 4.6% | 44.0% | 14316 | 1,029 מתוך 1,1921,002 מתוך 1,038220 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 91.5% | 37.8% | 959597 | 54 מתוך 1,19254 מתוך 1,0388 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 14.7% | 576560 | 453 מתוך 1,192300 מתוך 1,03896 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 2.8% | 544854 | 521 מתוך 1,192519 מתוך 1,038116 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 72.0% | 78.0% | 181724 | 978 מתוך 1,192863 מתוך 1,038197 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 283 | 5,690,682 | 171923 | 988 מתוך 1,192843 מתוך 1,038200 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.3% | 83.6% | 0.0% | 12.7% | 72.8% | 220 | העבודה-מימד 62.3% |
| 2009 | 6.0%▲3.7 | 91.5%▲7.8 | 0.4%▲0.4 | 0.4%▼12.3 | 72.2% | 234 | העבודה 42.3% |
| 2013 | 5.2%▼0.8 | 81.3%▼10.1 | 0.8%▲0.4 | 1.6%▲1.2 | 76.4% | 252 | העבודה 45.2% |
| 2015 | 6.1%▲0.9 | 89.6%▲8.3 | 0.0%▼0.8 | 4.3%▲2.7 | 80.2% | 279 | המחנה הציוני 71.0% |
| אפר׳ 2019 | 6.2%▲0.2 | 90.1%▲0.5 | 0.0%±0.0 | 3.7%▼0.6 | 74.6% | 272 | כחול לבן 51.5% |
| ספט׳ 2019 | 3.1%▼3.1 | 93.7%▲3.6 | 0.0%±0.0 | 2.8%▼0.9 | 70.4% | 254 | כחול לבן 51.6% |
| 2020 | 4.0%▲0.8 | 95.2%▲1.5 | 0.0%±0.0 | – | 70.1% | 251 | כחול לבן 60.2% |
| 2021 | 5.8%▲1.8 | 90.6%▼4.6 | 0.0%±0.0 | – | 73.7% | 276 | העבודה 33.3% |
| 2022 | 7.5%▲1.7 | 90.4%▼0.2 | 0.0%±0.0 | 0.4% | 72.9% | 281 | יש עתיד 39.9% |
| 2026 | 4.6%▼2.9 | 91.5%▲1.1 | 0.4%▲0.4 | 3.2%▲2.8 | 72.0% | 283 | ישר! 40.3% |
מפקד 2022
| רעים | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 480 | 9,601,720 | 151615 | 984 מתוך 1,162855 מתוך 1,027201 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,073 | – | 313539 | 797 מתוך 1,162665 מתוך 1,027148 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888795 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02710 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 18.2% | 12.4% | 898895 | 123 מתוך 1,151122 מתוך 1,01610 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 33.9% | 25.8% | 524660 | 559 מתוך 1,159556 מתוך 1,02796 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.6% | 25.3% | 121220 | 887 מתוך 1,012878 מתוך 1,003166 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 122,200 | 104,300 | 554955 | 526 מתוך 1,160522 מתוך 1,027109 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 87.6% | 69.8% | 212 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- בארי 5.2 ק״מ · כיסופים 5.8 ק״מ · עין השלושה 6.7 ק״מ · שוקדה 7.4 ק״מ · נירים 8.2 ק״מ