שוקדה
סמל למ״ס 415 · יהודי · מושב דתי · מחוז הדרום · מועצה אזורית שדות נגב · אוכלוסייה 690 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 94.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.1 נקודות מאז 2022; הציונות הדתית וזהות הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | שוקדה | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הציונות הדתית וזהות | 44.6% | 5.1% | 929197 | 91 מתוך 1,19290 מתוך 1,03810 מתוך 261 |
| הליכוד | 24.1% | 20.5% | 737066 | 319 מתוך 1,192313 מתוך 1,03889 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 12.9% | 5.7% | 858273 | 181 מתוך 1,192180 מתוך 1,03872 מתוך 261 |
| ש״ס | 7.3% | 5.3% | 929188 | 99 מתוך 1,19298 מתוך 1,03832 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.0% | 1.7% | 898891 | 125 מתוך 1,192123 מתוך 1,03824 מתוך 261 |
| ישר! | 1.6% | 16.1% | 17922 | 983 מתוך 1,192939 מתוך 1,038203 מתוך 261 |
| ביחד | 1.6% | 9.3% | 19922 | 955 מתוך 1,192936 מתוך 1,038203 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 2.7% | 20922 | 943 מתוך 1,192925 מתוך 1,038204 מתוך 261 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 0.2% | 949493 | 64 מתוך 1,19263 מתוך 1,03817 מתוך 261 |
| הדמוקרטים | 0.3% | 6.4% | 101114 | 1,040 מתוך 1,192905 מתוך 1,038215 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 0.3% | 5.9% | 13618 | 1,003 מתוך 1,192953 מתוך 1,038207 מתוך 261 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 8.8% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485450 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 94.7% | 44.0% | 939293 | 79 מתוך 1,19278 מתוך 1,03819 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 4.0% | 37.8% | 15821 | 1,006 מתוך 1,192947 מתוך 1,038204 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 14.7% | ––– | ––– |
| לא התחייבו לגוש | 1.0% | 2.8% | 19922 | 950 מתוך 1,192927 מתוך 1,038204 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 76.5% | 78.0% | 373742 | 743 מתוך 1,192648 מתוך 1,038151 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 303 | 5,690,682 | 202227 | 954 מתוך 1,192810 מתוך 1,038191 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 67.4% | 30.4% | 0.0% | 1.1% | 63.3% | 92 | ש״ס 41.3% |
| 2009 | 89.6%▲22.2 | 10.4%▼20.0 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼1.1 | 68.3% | 125 | הליכוד 36.8% |
| 2013 | 89.4%▼0.2 | 9.2%▼1.2 | 0.0%±0.0 | 1.4%▲1.4 | 73.2% | 142 | הבית היהודי 45.1% |
| 2015 | 92.6%▲3.2 | 0.6%▼8.5 | 0.0%±0.0 | 6.2%▲4.8 | 81.5% | 162 | הליכוד 40.1% |
| אפר׳ 2019 | 91.4%▼1.2 | 2.4%▲1.8 | 0.0%±0.0 | 5.7%▼0.5 | 80.5% | 210 | הליכוד 35.7% |
| ספט׳ 2019 | 97.2%▲5.8 | 2.8%▲0.4 | 0.0%±0.0 | 0.0%▼5.7 | 80.9% | 215 | ימינה 47.9% |
| 2020 | 97.7%▲0.5 | 2.3%▼0.5 | 0.0%±0.0 | – | 84.4% | 220 | הליכוד 41.8% |
| 2021 | 96.3%▼1.4 | 3.7%▲1.4 | 0.0%±0.0 | – | 75.8% | 215 | הציונות הדתית 28.4% |
| 2022 | 96.9%▲0.6 | 2.4%▼1.4 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 84.4% | 255 | הציונות הדתית 43.9% |
| 2026 | 94.7%▼2.1 | 4.0%▲1.6 | 0.0%±0.0 | 1.0%▲1.0 | 76.5% | 303 | הציונות הדתית וזהות 44.6% |
מפקד 2022
| שוקדה | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 690 | 9,601,720 | 303338 | 807 מתוך 1,162681 מתוך 1,027147 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,637 | – | 515867 | 566 מתוך 1,162437 מתוך 1,02780 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | דתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 13 | 30 | 112 | 1,145 מתוך 1,1621,011 מתוך 1,027234 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 1.5% | 12.4% | 346 | 1,111 מתוך 1,151979 מתוך 1,016224 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 47.5% | 25.8% | 908989 | 110 מתוך 1,159109 מתוך 1,02725 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 9.7% | 25.3% | 191931 | 819 מתוך 1,012810 מתוך 1,003144 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 145,900 | 104,300 | 777478 | 268 מתוך 1,160266 מתוך 1,02754 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 91.5% | 69.8% | 96 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- כפר מימון 1.6 ק״מ · תושייה 2.0 ק״מ · בארי 3.2 ק״מ · עלומים 3.5 ק״מ · שובה 3.8 ק״מ