בארי
סמל למ״ס 399 · יהודי · קיבוץ · מחוז הדרום · מועצה אזורית אשכול · אוכלוסייה 1,140 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 90.6% (ארצי 37.8%), ירידה של 2.8 נקודות מאז 2022; הדמוקרטים הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | בארי | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הדמוקרטים | 39.1% | 6.4% | 979698 | 40 מתוך 1,19240 מתוך 1,0387 מתוך 261 |
| ישר! | 29.3% | 16.1% | 585266 | 502 מתוך 1,192492 מתוך 1,03889 מתוך 261 |
| ביחד | 15.0% | 9.3% | 696474 | 363 מתוך 1,192362 מתוך 1,03867 מתוך 261 |
| ישראל ביתנו | 7.2% | 5.9% | 909191 | 116 מתוך 1,19292 מתוך 1,03825 מתוך 261 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.3% | 2.7% | 575157 | 488 מתוך 1,192488 מתוך 1,038111 מתוך 261 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.0% | 5.1% | 322331 | 787 מתוך 1,192779 מתוך 1,038178 מתוך 261 |
| הליכוד | 1.6% | 20.5% | 12316 | 1,042 מתוך 1,1921,009 מתוך 1,038217 מתוך 261 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.7% | 302131 | 796 מתוך 1,192786 מתוך 1,038176 מתוך 261 |
| עוצמה יהודית | 0.7% | 5.7% | 20920 | 939 מתוך 1,192922 מתוך 1,038205 מתוך 261 |
| הרשימה המשותפת | 0.3% | 8.8% | 667569 | 343 מתוך 1,192190 מתוך 1,03874 מתוך 261 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647361 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,03887 מתוך 261 |
| ש״ס | 0.0% | 5.3% | ––– | ––– |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485450 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038101 מתוך 261 |
| גוש ביבי | 5.2% | 44.0% | 15518 | 1,013 מתוך 1,192986 מתוך 1,038214 מתוך 261 |
| גוש השינוי | 90.6% | 37.8% | 949395 | 71 מתוך 1,19271 מתוך 1,03813 מתוך 261 |
| המפלגות הערביות | 0.7% | 14.7% | 708169 | 321 מתוך 1,192168 מתוך 1,03873 מתוך 261 |
| לא התחייבו לגוש | 3.3% | 2.8% | 565056 | 494 מתוך 1,192492 מתוך 1,038112 מתוך 261 |
| אחוז הצבעה | 36.0% | 78.0% | 001 | 1,189 מתוך 1,1921,036 מתוך 1,038258 מתוך 261 |
| קולות כשרים | 307 | 5,690,682 | 202328 | 947 מתוך 1,192803 מתוך 1,038189 מתוך 261 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 2.4% | 90.3% | 0.2% | 6.1% | 73.6% | 537 | העבודה-מימד 67.8% |
| 2009 | 6.6%▲4.2 | 89.8%▼0.5 | 0.9%▲0.7 | 1.2%▼4.9 | 77.0% | 578 | העבודה 58.3% |
| 2013 | 5.8%▼0.8 | 90.6%▲0.8 | 0.5%▼0.4 | 1.3%▲0.1 | 79.7% | 626 | העבודה 52.7% |
| 2015 | 5.7%▼0.1 | 90.3%▼0.3 | 0.0%▼0.5 | 3.9%▲2.6 | 83.2% | 667 | המחנה הציוני 66.4% |
| אפר׳ 2019 | 4.9%▼0.8 | 92.2%▲2.0 | 0.4%▲0.4 | 1.8%▼2.1 | 79.6% | 671 | העבודה 44.9% |
| ספט׳ 2019 | 4.5%▼0.4 | 92.6%▲0.3 | 0.3%▼0.1 | 2.2%▲0.4 | 76.2% | 648 | כחול לבן 38.1% |
| 2020 | 5.5%▲1.1 | 93.1%▲0.5 | 1.3%▲1.0 | – | 78.5% | 669 | כחול לבן 47.5% |
| 2021 | 5.5%±0.0 | 93.5%▲0.3 | 0.0%▼1.3 | – | 79.9% | 674 | העבודה 40.9% |
| 2022 | 4.4%▼1.1 | 93.3%▼0.1 | 0.6%▲0.6 | 0.0% | 77.2% | 661 | העבודה 35.1% |
| 2026 | 5.2%▲0.8 | 90.6%▼2.8 | 0.7%±0.0 | 3.3%▲3.3 | 36.0% | 307 | הדמוקרטים 39.1% |
מפקד 2022
| בארי | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,140 | 9,601,720 | 616873 | 443 מתוך 1,162323 מתוך 1,02764 מתוך 241 |
| תושבים לקמ״ר | 2,656 | – | 525968 | 554 מתוך 1,162425 מתוך 1,02778 מתוך 241 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 38 | 30 | 888795 | 104 מתוך 1,162103 מתוך 1,02710 מתוך 241 |
| בני 65 ומעלה | 18.0% | 12.4% | 888794 | 131 מתוך 1,151130 מתוך 1,01613 מתוך 237 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 35.5% | 25.8% | 555063 | 516 מתוך 1,159513 מתוך 1,02787 מתוך 239 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 7.2% | 25.3% | 111117 | 899 מתוך 1,012890 מתוך 1,003172 מתוך 209 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 140,600 | 104,300 | 736973 | 316 מתוך 1,160314 מתוך 1,02765 מתוך 239 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 85.4% | 69.8% | 283 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- שוקדה 3.2 ק״מ · עלומים 3.8 ק״מ · כפר מימון 4.4 ק״מ · תושייה 4.9 ק״מ · רעים 5.2 ק״מ