נוף יזרעאל
שכונה בנוף הגליל · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,160 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: המפלגות הערביות 36.1% (ארצי 14.7%), עלייה של 8.7 נקודות מאז 2022; הרשימה המשותפת הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוף יזרעאל | נוף הגליל | ישראל |
|---|---|---|---|
| הרשימה המשותפת | 32.5% | 31.6% | 8.8% |
| הליכוד | 22.0% | 21.3% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 14.2% | 13.7% | 5.9% |
| ישר! | 9.0% | 7.9% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 4.3% | 4.2% | 6.4% |
| עוצמה יהודית | 3.9% | 3.7% | 5.7% |
| רע״ם | 3.6% | 3.6% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.4% | 2.5% | 5.1% |
| ביחד | 2.7% | 3.6% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 1.3% | 1.8% | 2.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 0.9% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.7% | 3.0% | 5.5% |
| ש״ס | 0.2% | 1.1% | 5.3% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.9% | 0.9% | 0.8% |
| גוש ביבי | 31.4% | 32.5% | 44.0% |
| גוש השינוי | 30.3% | 29.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 36.1% | 35.3% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 1.3% | 1.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 51.4% | 61.8% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,603 | 25,961 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 57.1% | 32.3% | 3.6% | 4.5% | 55.6% | 1,020 | ישראל ביתנו 39.7% |
| 2009 | 68.9%▲11.9 | 23.4%▼8.9 | 5.8%▲2.1 | 0.2%▼4.3 | 57.4% | 1,040 | ישראל ביתנו 39.3% |
| 2013 | 56.3%▼12.7 | 28.1%▲4.8 | 10.2%▲4.4 | 2.2%▲2.0 | 57.5% | 1,034 | הליכוד ביתנו 46.7% |
| 2015 | 61.5%▲5.2 | 16.8%▼11.4 | 12.5%▲2.3 | 9.0%▲6.8 | 61.7% | 1,114 | הליכוד 29.4% |
| אפר׳ 2019 | 65.5%▲4.0 | 18.3%▲1.5 | 10.9%▼1.5 | 4.3%▼4.6 | 57.3% | 1,288 | הליכוד 32.1% |
| ספט׳ 2019 | 37.8%▼27.7 | 19.1%▲0.8 | 19.3%▲8.3 | 22.4%▲18.1 | 49.2% | 2,242 | הליכוד 30.0% |
| 2020 | 40.0%▲2.2 | 37.0%▲17.9 | 22.7%▲3.4 | – | 49.6% | 2,247 | הליכוד 33.6% |
| 2021 | 36.5%▼3.5 | 39.0%▲1.9 | 22.4%▼0.2 | – | 43.7% | 1,743 | הליכוד 27.1% |
| 2022 | 37.1%▲0.6 | 33.9%▼5.0 | 27.3%▲4.9 | 0.0% | 45.8% | 1,893 | הליכוד 25.9% |
| 2026 | 31.4%▼5.7 | 30.3%▼3.7 | 36.1%▲8.7 | 1.3%▲1.3 | 51.4% | 1,603 | הרשימה המשותפת 32.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 24 | חילוני | 3,160 | 1,603 | 31.4% | 30.3% | 36.1% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.