קרית גיורא
שכונה באור יהודה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,410 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 77.1% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.5 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרית גיורא | אור יהודה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 49.0% | 45.4% | 20.5% |
| ש״ס | 17.3% | 11.5% | 5.3% |
| ישר! | 9.8% | 13.0% | 16.1% |
| עוצמה יהודית | 7.2% | 7.9% | 5.7% |
| ביחד | 5.4% | 7.5% | 9.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 3.9% | 2.7% |
| ישראל ביתנו | 2.7% | 3.3% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.4% | 2.9% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 1.1% | 2.3% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.0% | 1.4% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.4% | 5.5% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.0% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.5% | 0.3% | 0.8% |
| גוש ביבי | 77.1% | 69.6% | 44.0% |
| גוש השינוי | 19.0% | 26.1% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.0% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.2% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 71.4% | 77.4% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,310 | 23,733 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 54.8% | 32.6% | 0.2% | 9.9% | 54.2% | 1,628 | ש״ס 30.0% |
| 2009 | 63.2%▲8.4 | 34.0%▲1.5 | 0.4%▲0.2 | 0.5%▼9.4 | 57.9% | 2,098 | הליכוד 31.5% |
| 2013 | 62.2%▼1.0 | 32.0%▼2.1 | 0.3%▼0.1 | 3.5%▲3.0 | 62.2% | 2,217 | הליכוד ביתנו 30.9% |
| 2015 | 67.3%▲5.1 | 20.9%▼11.1 | 0.0%▼0.3 | 11.7%▲8.2 | 68.1% | 2,865 | הליכוד 38.8% |
| אפר׳ 2019 | 76.3%▲9.0 | 19.2%▼1.7 | 0.2%▲0.1 | 3.7%▼7.9 | 65.7% | 2,724 | הליכוד 48.6% |
| ספט׳ 2019 | 71.2%▼5.1 | 24.4%▲5.2 | 0.1%▼0.1 | 4.0%▲0.2 | 66.5% | 2,755 | הליכוד 45.7% |
| 2020 | 76.3%▲5.1 | 23.3%▼1.0 | 0.1%±0.0 | – | 67.5% | 2,796 | הליכוד 51.7% |
| 2021 | 73.6%▼2.7 | 24.8%▲1.5 | 0.0%▼0.1 | – | 62.6% | 2,961 | הליכוד 45.2% |
| 2022 | 80.7%▲7.1 | 17.9%▼6.9 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 65.4% | 2,531 | הליכוד 44.6% |
| 2026 | 77.1%▼3.5 | 19.0%▲1.1 | 0.0%▼0.1 | 3.2%▲3.2 | 71.4% | 2,310 | הליכוד 49.0% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 | מסורתי | 3,410 | 2,310 | 77.1% | 19.0% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.