נוה הדרים
שכונה בפרדס חנה-כרכור · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 3,290 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 52.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 1.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | נוה הדרים | פרדס חנה-כרכור | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 22.5% | 23.5% | 20.5% |
| ישר! | 21.4% | 24.5% | 16.1% |
| הדמוקרטים | 18.3% | 15.8% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 11.5% | 5.6% | 5.1% |
| ביחד | 9.4% | 12.7% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 5.1% | 4.2% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 3.2% | 4.6% | 5.9% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 3.5% | 2.7% |
| ש״ס | 2.5% | 2.5% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 1.8% | 1.7% |
| רע״ם | 0.4% | 0.3% | 5.9% |
| יהדות התורה | 0.3% | 0.3% | 5.5% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.3% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.4% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.6% | 0.4% | 0.8% |
| גוש ביבי | 43.6% | 37.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 52.2% | 57.6% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.5% | 0.6% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.1% | 3.5% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 76.8% | 75.9% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,983 | 27,357 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 53.0% | 30.5% | 0.5% | 8.2% | 59.3% | 944 | קדימה 16.7% |
| 2009 | 62.9%▲9.9 | 31.3%▲0.8 | 0.3%▼0.2 | 1.7%▼6.5 | 59.9% | 905 | הליכוד 31.8% |
| 2013 | 56.4%▼6.5 | 34.5%▲3.2 | 0.3%±0.0 | 4.5%▲2.9 | 64.9% | 1,055 | הליכוד ביתנו 32.1% |
| 2015 | 57.9%▲1.5 | 32.2%▼2.3 | 0.3%▲0.1 | 9.0%▲4.4 | 71.0% | 1,192 | הליכוד 35.7% |
| אפר׳ 2019 | 58.1%▲0.2 | 36.0%▲3.8 | 0.2%▼0.2 | 5.2%▼3.8 | 71.9% | 2,236 | הליכוד 39.6% |
| ספט׳ 2019 | 42.4%▼15.6 | 53.9%▲17.9 | 0.2%▲0.1 | 2.2%▼3.0 | 71.8% | 1,650 | כחול לבן 35.0% |
| 2020 | 47.2%▲4.8 | 51.9%▼2.0 | 0.5%▲0.2 | – | 72.3% | 1,681 | כחול לבן 37.6% |
| 2021 | 42.5%▼4.7 | 55.1%▲3.2 | 0.2%▼0.2 | – | 70.1% | 1,643 | הליכוד 25.5% |
| 2022 | 46.4%▲3.8 | 50.9%▼4.2 | 0.4%▲0.2 | 0.0% | 71.2% | 1,691 | הליכוד 26.8% |
| 2026 | 43.6%▼2.7 | 52.2%▲1.3 | 0.5%±0.0 | 3.1%▲3.1 | 76.8% | 1,983 | הליכוד 22.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | חילוני | 3,290 | 1,983 | 43.6% | 52.2% | 0.5% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.