אחדות
שכונה בפתח תקווה · 3 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 8,980 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 65.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.2 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | אחדות | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 39.7% | 25.4% | 20.5% |
| ישר! | 11.5% | 18.7% | 16.1% |
| ש״ס | 9.2% | 6.1% | 5.3% |
| ישראל ביתנו | 9.0% | 8.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 9.0% | 6.1% | 5.7% |
| ביחד | 6.6% | 12.4% | 9.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.6% | 7.2% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.1% | 3.9% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 1.9% | 3.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.5% | 2.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 1.3% | 3.9% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.4% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 65.3% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 29.0% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.2% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 69.2% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 5,303 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 54.7% | 30.7% | 0.3% | 11.7% | 57.0% | 4,350 | קדימה 18.5% |
| 2009 | 71.5%▲16.9 | 25.3%▼5.5 | 0.1%▼0.2 | 0.3%▼11.4 | 58.1% | 4,752 | הליכוד 29.6% |
| 2013 | 59.5%▼12.0 | 30.0%▲4.7 | 0.1%▼0.1 | 7.1%▲6.8 | 58.9% | 4,791 | הליכוד ביתנו 37.2% |
| 2015 | 68.6%▲9.0 | 17.1%▼12.9 | 0.0%±0.0 | 14.0%▲6.9 | 63.9% | 4,675 | הליכוד 40.1% |
| אפר׳ 2019 | 75.4%▲6.8 | 18.5%▲1.4 | 0.1%±0.0 | 5.2%▼8.8 | 62.2% | 4,460 | הליכוד 45.7% |
| ספט׳ 2019 | 63.2%▼12.2 | 22.7%▲4.2 | 0.0%±0.0 | 13.3%▲8.2 | 62.2% | 4,476 | הליכוד 43.4% |
| 2020 | 67.9%▲4.7 | 31.6%▲8.9 | 0.1%▲0.1 | – | 63.8% | 4,582 | הליכוד 50.9% |
| 2021 | 61.9%▼6.0 | 36.2%▲4.6 | 0.1%±0.0 | – | 59.1% | 4,194 | הליכוד 41.3% |
| 2022 | 68.6%▲6.6 | 29.4%▼6.8 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 63.0% | 4,460 | הליכוד 40.4% |
| 2026 | 65.3%▼3.2 | 29.0%▼0.3 | 0.1%±0.0 | 4.2%▲4.2 | 69.2% | 5,303 | הליכוד 39.7% |
אזורים סטטיסטיים (3)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 412 | חילוני | 2,880 | 1,840 | 55.5% | 37.6% | 0.2% |
| 414 | חילוני | 3,490 | 2,935 | 69.0% | 26.0% | 0.1% |
| 415 | חילוני | 2,610 | 528 | 78.8% | 16.5% | 0.0% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.