גני גזית
שכונה בפתח תקווה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 2,640 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 48.7% (ארצי 37.8%), עלייה של 7.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | גני גזית | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 29.1% | 25.4% | 20.5% |
| ישר! | 20.3% | 18.7% | 16.1% |
| ביחד | 12.9% | 12.4% | 9.3% |
| ישראל ביתנו | 10.5% | 8.8% | 5.9% |
| עוצמה יהודית | 5.5% | 6.1% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.4% | 3.9% | 2.7% |
| הדמוקרטים | 5.0% | 3.8% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 4.1% | 7.2% | 5.1% |
| ש״ס | 2.8% | 6.1% | 5.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.6% | 2.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.8% | 3.9% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.4% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.6% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 43.8% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 48.7% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.4% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 5.4% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 62.7% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 1,180 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 40.1% | 44.8% | 0.2% | 13.3% | 57.6% | 1,717 | קדימה 25.6% |
| 2009 | 58.4%▲18.3 | 37.5%▼7.3 | 0.3%▲0.1 | 0.5%▼12.8 | 58.0% | 1,575 | הליכוד 27.2% |
| 2013 | 47.3%▼11.1 | 45.4%▲7.8 | 0.2%▼0.1 | 3.4%▲2.8 | 58.9% | 1,550 | הליכוד ביתנו 29.0% |
| 2015 | 56.8%▲9.5 | 32.4%▼12.9 | 0.0%▼0.2 | 10.6%▲7.2 | 61.9% | 1,585 | הליכוד 30.2% |
| אפר׳ 2019 | 61.0%▲4.2 | 33.4%▲1.0 | 0.1%▲0.1 | 4.8%▼5.8 | 60.7% | 1,528 | הליכוד 31.7% |
| ספט׳ 2019 | 53.5%▼7.5 | 35.0%▲1.5 | 0.1%±0.0 | 11.1%▲6.3 | 60.5% | 1,532 | הליכוד 30.2% |
| 2020 | 57.7%▲4.2 | 41.7%▲6.8 | 0.3%▲0.2 | – | 60.7% | 1,538 | הליכוד 35.1% |
| 2021 | 53.8%▼3.9 | 43.9%▲2.2 | 0.1%▼0.2 | – | 58.7% | 1,473 | הליכוד 26.8% |
| 2022 | 55.7%▲2.0 | 41.1%▼2.9 | 0.4%▲0.3 | 0.0% | 59.9% | 1,500 | הליכוד 27.5% |
| 2026 | 43.8%▼11.9 | 48.7%▲7.7 | 0.4%±0.0 | 5.4%▲5.4 | 62.7% | 1,180 | הליכוד 29.1% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 715 | חילוני | 2,640 | 1,180 | 43.8% | 48.7% | 0.4% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.