כפר גנים ב'
שכונה בפתח תקווה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,540 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 52.7% (ארצי 44.0%), ירידה של 6.9 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | כפר גנים ב' | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 19.0% | 18.7% | 16.1% |
| הליכוד | 18.8% | 25.4% | 20.5% |
| הציונות הדתית וזהות | 17.1% | 7.2% | 5.1% |
| ביחד | 14.2% | 12.4% | 9.3% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 5.5% | 2.5% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 5.0% | 6.1% | 5.7% |
| ישראל ביתנו | 5.0% | 8.8% | 5.9% |
| הדמוקרטים | 4.0% | 3.8% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.6% | 3.9% | 2.7% |
| יהדות התורה | 3.4% | 3.9% | 5.5% |
| ש״ס | 3.0% | 6.1% | 5.3% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.0% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.4% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 52.7% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 42.2% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 3.6% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 79.9% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 10,270 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 47.7% | 39.7% | 0.0% | 11.7% | 73.9% | 5,761 | האיחוד הלאומי-מפד״ל 26.2% |
| 2009 | 61.1%▲13.4 | 36.7%▼2.9 | 0.1%▲0.1 | 0.7%▼11.1 | 74.4% | 7,498 | הליכוד 26.1% |
| 2013 | 58.0%▼3.1 | 38.1%▲1.4 | 0.1%±0.0 | 2.7%▲2.0 | 78.4% | 8,779 | הבית היהודי 30.9% |
| 2015 | 59.3%▲1.4 | 33.3%▼4.9 | 0.0%±0.0 | 7.2%▲4.5 | 80.5% | 9,707 | הבית היהודי 26.5% |
| אפר׳ 2019 | 63.5%▲4.2 | 31.3%▼1.9 | 0.0%±0.0 | 4.9%▼2.3 | 78.1% | 8,649 | כחול לבן 26.4% |
| ספט׳ 2019 | 61.6%▼1.8 | 33.7%▲2.4 | 0.1%±0.0 | 4.4%▼0.5 | 76.5% | 8,777 | ימינה 27.8% |
| 2020 | 64.2%▲2.6 | 35.3%▲1.6 | 0.2%▲0.1 | – | 77.0% | 9,077 | הליכוד 29.6% |
| 2021 | 60.9%▼3.3 | 37.7%▲2.3 | 0.1%▼0.1 | – | 75.0% | 9,628 | הליכוד 20.8% |
| 2022 | 59.6%▼1.4 | 38.9%▲1.2 | 0.1%▲0.1 | 0.0% | 75.2% | 10,679 | הליכוד 23.8% |
| 2026 | 52.7%▼6.9 | 42.2%▲3.3 | 0.1%±0.0 | 3.6%▲3.6 | 79.9% | 10,270 | ישר! 19.0% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 233 | חילוני | 4,330 | הערכה (אזור 411) | 42.6% | 50.9% | 0.2% |
| 234 | דתי | 3,210 | 10,270 | 52.7% | 42.2% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.