קרול
שכונה בפתח תקווה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 4,920 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 48.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 3.6 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קרול | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 32.5% | 25.4% | 20.5% |
| ישראל ביתנו | 19.5% | 8.8% | 5.9% |
| ישר! | 15.2% | 18.7% | 16.1% |
| ביחד | 10.7% | 12.4% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 4.9% | 6.1% | 5.7% |
| ש״ס | 4.6% | 6.1% | 5.3% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 4.0% | 3.9% | 2.7% |
| הציונות הדתית וזהות | 2.8% | 7.2% | 5.1% |
| הדמוקרטים | 2.8% | 3.8% | 6.4% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 2.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.5% | 3.9% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.1% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 46.5% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 48.2% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 4.0% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 53.9% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,743 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 50.6% | 36.7% | 0.3% | 10.4% | 57.7% | 5,158 | קדימה 23.7% |
| 2009 | 69.8%▲19.2 | 26.3%▼10.4 | 0.3%±0.0 | 0.2%▼10.3 | 53.5% | 2,675 | ישראל ביתנו 29.4% |
| 2013 | 61.3%▼8.5 | 29.7%▲3.4 | 0.2%▼0.1 | 3.5%▲3.3 | 51.3% | 2,601 | הליכוד ביתנו 42.7% |
| 2015 | 65.2%▲3.9 | 23.1%▼6.6 | 0.0%▼0.1 | 11.3%▲7.8 | 54.7% | 2,702 | הליכוד 34.5% |
| אפר׳ 2019 | 72.4%▲7.2 | 22.2%▼0.8 | 0.0%±0.0 | 4.1%▼7.2 | 52.8% | 2,516 | הליכוד 39.5% |
| ספט׳ 2019 | 50.9%▼21.5 | 23.2%▲1.0 | 0.0%±0.0 | 25.1%▲21.0 | 51.9% | 2,499 | הליכוד 37.6% |
| 2020 | 52.8%▲2.0 | 46.3%▲23.1 | 0.2%▲0.2 | – | 52.8% | 2,539 | הליכוד 40.6% |
| 2021 | 48.7%▼4.1 | 49.4%▲3.1 | 0.1%▼0.1 | – | 46.8% | 2,333 | הליכוד 33.7% |
| 2022 | 52.4%▲3.7 | 44.6%▼4.8 | 0.1%±0.0 | 0.0% | 49.5% | 2,473 | הליכוד 33.0% |
| 2026 | 46.5%▼6.0 | 48.2%▲3.6 | 0.2%▲0.1 | 4.0%▲4.0 | 53.9% | 2,743 | הליכוד 32.5% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 114 | חילוני | 4,920 | 2,743 | 46.5% | 48.2% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.