מפם
שכונה בפתח תקווה · אזור סטטיסטי אחד · אוכלוסייה 1,800 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 50.9% (ארצי 37.8%), ירידה של 0.7 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | מפם | פתח תקווה | ישראל |
|---|---|---|---|
| הליכוד | 27.3% | 25.4% | 20.5% |
| ישר! | 20.1% | 18.7% | 16.1% |
| ישראל ביתנו | 13.0% | 8.8% | 5.9% |
| ביחד | 12.5% | 12.4% | 9.3% |
| עוצמה יהודית | 5.9% | 6.1% | 5.7% |
| הדמוקרטים | 5.2% | 3.8% | 6.4% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 5.2% | 3.9% | 2.7% |
| ש״ס | 3.9% | 6.1% | 5.3% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.7% | 7.2% | 5.1% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 1.1% | 2.5% | 1.7% |
| יהדות התורה | 0.6% | 3.9% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.2% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| רע״ם | 0.0% | 0.1% | 5.9% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 1.0% | 1.0% | 0.8% |
| גוש ביבי | 42.6% | 51.3% | 44.0% |
| גוש השינוי | 50.9% | 43.7% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.1% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 5.3% | 3.9% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 67.1% | 73.0% | 78.0% |
| קולות כשרים | 2,271 | 149,996 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 43.6% | 40.8% | 0.1% | 13.2% | 55.6% | 1,320 | קדימה 23.9% |
| 2009 | 56.8%▲13.2 | 39.0%▼1.8 | 0.1%▲0.1 | 0.5%▼12.7 | 57.6% | 1,352 | קדימה 27.1% |
| 2013 | 46.4%▼10.4 | 43.5%▲4.5 | 0.4%▲0.2 | 4.6%▲4.1 | 59.9% | 1,351 | הליכוד ביתנו 31.6% |
| 2015 | 48.2%▲1.7 | 37.7%▼5.8 | 0.0%▼0.3 | 13.6%▲9.0 | 67.5% | 2,006 | הליכוד 27.8% |
| אפר׳ 2019 | 56.2%▲8.0 | 36.9%▼0.8 | 0.2%▲0.1 | 5.9%▼7.7 | 64.1% | 1,853 | הליכוד 31.6% |
| ספט׳ 2019 | 43.6%▼12.5 | 39.9%▲3.0 | 0.1%▼0.1 | 15.9%▲10.0 | 63.1% | 1,845 | הליכוד 31.5% |
| 2020 | 47.7%▲4.1 | 51.8%▲11.9 | 0.2%▲0.1 | – | 63.1% | 1,823 | הליכוד 36.5% |
| 2021 | 42.0%▼5.7 | 56.4%▲4.6 | 0.2%▼0.1 | – | 61.3% | 1,772 | הליכוד 28.4% |
| 2022 | 46.4%▲4.4 | 51.6%▼4.8 | 0.0%▼0.2 | 0.0% | 60.1% | 1,730 | הליכוד 29.7% |
| 2026 | 42.6%▼3.7 | 50.9%▼0.7 | 0.2%▲0.2 | 5.3%▲5.3 | 67.1% | 2,271 | הליכוד 27.3% |
אזורים סטטיסטיים (1)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 411 | חילוני | 1,800 | 2,271 | 42.6% | 50.9% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.