פורייה עילית
סמל למ״ס 1313 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק הירדן · אוכלוסייה 1,360 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 58.3% (ארצי 44.0%), ירידה של 2.3 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פורייה עילית | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 42.3% | 20.5% | 888687 | 142 מתוך 1,192141 מתוך 1,03854 מתוך 408 |
| ישר! | 20.8% | 16.1% | 474043 | 628 מתוך 1,192613 מתוך 1,038234 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 6.7% | 5.7% | 666176 | 403 מתוך 1,192400 מתוך 1,03896 מתוך 408 |
| ביחד | 6.1% | 9.3% | 362740 | 759 מתוך 1,192756 מתוך 1,038246 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 4.5% | 5.9% | 615955 | 440 מתוך 1,192411 מתוך 1,038181 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 4.1% | 5.1% | 615570 | 465 מתוך 1,192461 מתוך 1,038123 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 3.9% | 6.4% | 433937 | 674 מתוך 1,192635 מתוך 1,038259 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 3.2% | 8.8% | 889981 | 139 מתוך 1,1927 מתוך 1,03878 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.2% | 1.7% | 807784 | 231 מתוך 1,192228 מתוך 1,03863 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 2.7% | 453849 | 627 מתוך 1,192624 מתוך 1,038202 מתוך 408 |
| ש״ס | 1.7% | 5.3% | 716879 | 334 מתוך 1,192327 מתוך 1,03887 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.3% | 5.5% | 706780 | 277 מתוך 1,192269 מתוך 1,03864 מתוך 408 |
| רע״ם | 0.3% | 5.9% | 647352 | 344 מתוך 1,192193 מתוך 1,038163 מתוך 408 |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.8% | 485446 | 477 מתוך 1,192345 מתוך 1,038175 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 58.3% | 44.0% | 696478 | 374 מתוך 1,192372 מתוך 1,03892 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 35.3% | 37.8% | 423538 | 694 מתוך 1,192671 מתוך 1,038254 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 3.5% | 14.7% | 869880 | 162 מתוך 1,19216 מתוך 1,03883 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 2.7% | 2.8% | 453748 | 635 מתוך 1,192630 מתוך 1,038205 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 71.3% | 78.0% | 151421 | 1,006 מתוך 1,192887 מתוך 1,038321 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 750 | 5,690,682 | 697671 | 370 מתוך 1,192245 מתוך 1,038118 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 25.9% | 58.3% | 0.0% | 15.4% | 65.8% | 259 | קדימה 31.7% |
| 2009 | 49.8%▲24.0 | 47.1%▼11.2 | 0.3%▲0.3 | 0.3%▼15.1 | 65.9% | 325 | קדימה 31.4% |
| 2013 | 46.4%▼3.4 | 47.5%▲0.4 | 0.3%±0.0 | 4.7%▲4.4 | 60.3% | 362 | הליכוד ביתנו 32.3% |
| 2015 | 47.9%▲1.5 | 37.1%▼10.4 | 0.4%▲0.2 | 13.9%▲9.2 | 71.7% | 453 | הליכוד 38.4% |
| אפר׳ 2019 | 58.8%▲10.9 | 33.7%▼3.4 | 0.3%▼0.1 | 6.8%▼7.1 | 67.7% | 573 | הליכוד 46.1% |
| ספט׳ 2019 | 55.3%▼3.5 | 33.3%▼0.4 | 1.1%▲0.7 | 8.1%▲1.3 | 65.3% | 553 | הליכוד 45.8% |
| 2020 | 60.9%▲5.6 | 35.9%▲2.6 | 2.5%▲1.4 | – | 66.1% | 571 | הליכוד 52.2% |
| 2021 | 56.6%▼4.4 | 37.7%▲1.8 | 0.5%▼1.9 | – | 63.7% | 562 | הליכוד 43.4% |
| 2022 | 60.6%▲4.0 | 34.1%▼3.6 | 1.5%▲1.0 | 0.0% | 64.8% | 604 | הליכוד 42.9% |
| 2026 | 58.3%▼2.3 | 35.3%▲1.2 | 3.5%▲2.0 | 2.7%▲2.7 | 71.3% | 750 | הליכוד 42.3% |
מפקד 2022
| פורייה עילית | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,360 | 9,601,720 | 707773 | 352 מתוך 1,162235 מתוך 1,027109 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 2,837 | – | 576461 | 496 מתוך 1,162371 מתוך 1,027159 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | חילוני | חילוני | ||
| גיל חציוני | 33 | 30 | 545049 | 443 מתוך 1,162433 מתוך 1,027182 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 14.0% | 12.4% | 706766 | 339 מתוך 1,151332 מתוך 1,016137 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 23.6% | 25.8% | 312337 | 802 מתוך 1,159793 מתוך 1,027256 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 32.9% | 25.3% | 868689 | 139 מתוך 1,012138 מתוך 1,00335 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 117,400 | 104,300 | 484260 | 603 מתוך 1,160599 מתוך 1,027164 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 65.7% | 69.8% | 955 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פורייה - כפר עבודה 1.2 ק״מ · פורייה - נווה עובד 1.7 ק״מ · כנרת (מושבה) 1.8 ק״מ · כנרת (קבוצה) 2.3 ק״מ · אלומות 2.6 ק״מ