פורייה - נווה עובד
סמל למ״ס 1105 · יהודי · יישוב כפרי אחר · מחוז הצפון · מועצה אזורית עמק הירדן · אוכלוסייה 1,520 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש ביבי 77.0% (ארצי 44.0%), ירידה של 3.9 נקודות מאז 2022; הליכוד הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | פורייה - נווה עובד | ישראל | אחוזון | דירוג |
|---|---|---|---|---|
| הליכוד | 54.3% | 20.5% | 979797 | 33 מתוך 1,19233 מתוך 1,03814 מתוך 408 |
| עוצמה יהודית | 13.3% | 5.7% | 868489 | 166 מתוך 1,192165 מתוך 1,03842 מתוך 408 |
| ישר! | 10.2% | 16.1% | 332529 | 793 מתוך 1,192771 מתוך 1,038292 מתוך 408 |
| ביחד | 4.9% | 9.3% | 322334 | 800 מתוך 1,192796 מתוך 1,038265 מתוך 408 |
| ש״ס | 3.9% | 5.3% | 828086 | 213 מתוך 1,192208 מתוך 1,03856 מתוך 408 |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 3.4% | 2.7% | 595363 | 458 מתוך 1,192458 מתוך 1,038146 מתוך 408 |
| ישראל ביתנו | 3.1% | 5.9% | 423738 | 670 מתוך 1,192639 מתוך 1,038245 מתוך 408 |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.1% | 1.7% | 797684 | 241 מתוך 1,192238 מתוך 1,03866 מתוך 408 |
| הציונות הדתית וזהות | 2.3% | 5.1% | 362843 | 739 מתוך 1,192731 מתוך 1,038223 מתוך 408 |
| הדמוקרטים | 1.3% | 6.4% | 252416 | 873 מתוך 1,192782 מתוך 1,038336 מתוך 408 |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 8.8% | 485643 | 535 מתוך 1,192382 מתוך 1,038219 מתוך 408 |
| יהדות התורה | 0.0% | 5.5% | ––– | ––– |
| רע״ם | 0.0% | 5.9% | ––– | ––– |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.2% | ––– | ––– |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | ––– | ––– |
| רשימות אחרות | 0.1% | 0.8% | 303431 | 768 מתוך 1,192621 מתוך 1,038268 מתוך 408 |
| גוש ביבי | 77.0% | 44.0% | 797687 | 247 מתוך 1,192246 מתוך 1,03853 מתוך 408 |
| גוש השינוי | 19.4% | 37.8% | 312427 | 816 מתוך 1,192783 מתוך 1,038299 מתוך 408 |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 14.7% | 354028 | 714 מתוך 1,192561 מתוך 1,038290 מתוך 408 |
| לא התחייבו לגוש | 3.4% | 2.8% | 595362 | 460 מתוך 1,192459 מתוך 1,038147 מתוך 408 |
| אחוז הצבעה | 74.0% | 78.0% | 252434 | 885 מתוך 1,192778 מתוך 1,038264 מתוך 408 |
| קולות כשרים | 865 | 5,690,682 | 738175 | 323 מתוך 1,192203 מתוך 1,038102 מתוך 408 |
אחוז מהקולות הכשרים. הדירוג והאחוזון סופרים כל יישוב עם 100 קולות כשרים לפחות באופן שווה; אחוזון = שיעור היישובים עם ערך נמוך יותר. אחוז ההצבעה לא כולל מעטפות כפולות (חיילים, בתי חולים, בתי סוהר, דיפלומטים), שאי אפשר לשייך ליישוב. רשימות גדולות שלא עברו את אחוז החסימה מוצגות בשמן ונספרות בגוש שלהן; הקטנות נכללות ב"רשימות אחרות".
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 55.2% | 35.8% | 0.3% | 8.0% | 59.1% | 388 | הליכוד 26.0% |
| 2009 | 73.7%▲18.6 | 22.7%▼13.1 | 0.7%▲0.4 | 0.2%▼7.8 | 61.6% | 453 | הליכוד 45.0% |
| 2013 | 70.3%▼3.5 | 23.7%▲0.9 | 0.0%▼0.7 | 5.1%▲4.9 | 63.2% | 545 | הליכוד ביתנו 37.2% |
| 2015 | 72.8%▲2.5 | 15.5%▼8.2 | 0.2%▲0.2 | 11.4%▲6.3 | 67.4% | 614 | הליכוד 51.6% |
| אפר׳ 2019 | 78.4%▲5.6 | 13.3%▼2.2 | 0.1%±0.0 | 7.9%▼3.5 | 70.3% | 694 | הליכוד 63.3% |
| ספט׳ 2019 | 77.5%▼0.9 | 17.5%▲4.3 | 0.1%±0.0 | 3.4%▼4.6 | 68.8% | 684 | הליכוד 61.5% |
| 2020 | 80.4%▲2.9 | 19.3%▲1.7 | 0.0%▼0.1 | – | 69.5% | 705 | הליכוד 67.7% |
| 2021 | 74.3%▼6.1 | 22.9%▲3.6 | 0.0%±0.0 | – | 64.5% | 665 | הליכוד 58.0% |
| 2022 | 80.9%▲6.6 | 16.5%▼6.3 | 0.0%±0.0 | 0.0% | 68.8% | 726 | הליכוד 54.1% |
| 2026 | 77.0%▼3.9 | 19.4%▲2.9 | 0.1%▲0.1 | 3.4%▲3.4 | 74.0% | 865 | הליכוד 54.3% |
מפקד 2022
| פורייה - נווה עובד | ישראל | אחוזון | דירוג | |
|---|---|---|---|---|
| אוכלוסייה (מפקד 2022) | 1,520 | 9,601,720 | 728075 | 324 מתוך 1,162209 מתוך 1,027104 מתוך 408 |
| תושבים לקמ״ר | 3,305 | – | 657269 | 409 מתוך 1,162291 מתוך 1,027126 מתוך 408 |
| הדת הגדולה ביותר | יהודים | יהודים | ||
| רוב משקי הבית | מסורתי | חילוני | ||
| גיל חציוני | 31 | 30 | 423638 | 598 מתוך 1,162582 מתוך 1,027229 מתוך 408 |
| בני 65 ומעלה | 11.6% | 12.4% | 575353 | 484 מתוך 1,151472 מתוך 1,016188 מתוך 408 |
| השכלה אקדמית (בני 15 ומעלה) | 15.8% | 25.8% | 16923 | 972 מתוך 1,159933 מתוך 1,027311 מתוך 407 |
| עלו מ-2002 ואילך (יהודים ואחרים) | 14.9% | 25.3% | 404044 | 604 מתוך 1,012595 מתוך 1,003178 מתוך 322 |
| הכנסה חציונית שנתית של שכירים (ש״ח) | 94,700 | 104,300 | 211229 | 918 מתוך 1,160901 מתוך 1,027288 מתוך 408 |
הלמ״ס, מפקד 2022 (נתונים נבחרים לפי יישוב). הדירוג על אותם יישובים כמו למעלה.
בתוך היישוב
| ערך | חציון / ישראל | דירוג | |
|---|---|---|---|
| מצביעים לתושב בן 20 ומעלה, 2022 | 68.5% | 69.8% | 919 מתוך 1,142 |
מצביעים לתושב בן 20 ומעלה: המצביעים בקלפיות היישוב ב-2022 חלקי התושבים בני 20 ומעלה במפקד 2022. בניגוד לאחוז ההצבעה הוא לא תלוי בפנקס הבוחרים (שכולל יורדים) אבל סופר גם תושבים שאינם בעלי זכות בחירה; ללא מעטפות כפולות.
קישורים
- היישובים הקרובים
- פורייה עילית 1.7 ק״מ · פורייה - כפר עבודה 2.9 ק״מ · הזורעים 3.3 ק״מ · כנרת (מושבה) 3.4 ק״מ · כנרת (קבוצה) 4.1 ק״מ