2012
שכונה ברעננה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 7,330 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 65.2% (ארצי 37.8%), עלייה של 2.6 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | 2012 | רעננה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 28.3% | 26.5% | 16.1% |
| ביחד | 22.1% | 20.6% | 9.3% |
| הליכוד | 15.6% | 18.4% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 10.7% | 9.8% | 6.4% |
| הציונות הדתית וזהות | 7.1% | 6.4% | 5.1% |
| ישראל ביתנו | 4.1% | 4.6% | 5.9% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 3.0% | 2.7% | 1.7% |
| עוצמה יהודית | 2.9% | 3.7% | 5.7% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.9% | 3.0% | 2.7% |
| ש״ס | 2.0% | 2.9% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.7% | 0.8% | 5.5% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.1% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.4% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 31.3% | 34.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 65.2% | 61.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.2% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.9% | 3.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 65.7% | 71.3% | 78.0% |
| קולות כשרים | 7,003 | 53,414 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 26.2% | 59.9% | 0.1% | 12.8% | 65.6% | 5,526 | קדימה 35.9% |
| 2009 | 38.7%▲12.6 | 57.6%▼2.3 | 0.3%▲0.2 | 1.6%▼11.2 | 66.3% | 5,653 | קדימה 38.4% |
| 2013 | 37.1%▼1.7 | 57.9%▲0.3 | 0.4%±0.0 | 3.0%▲1.3 | 66.7% | 7,037 | יש עתיד 24.8% |
| 2015 | 36.5%▼0.6 | 57.3%▼0.6 | 0.1%▼0.3 | 6.0%▲3.0 | 65.8% | 5,746 | המחנה הציוני 36.7% |
| אפר׳ 2019 | 39.1%▲2.7 | 56.7%▼0.7 | 0.1%±0.0 | 3.9%▼2.1 | 63.2% | 5,712 | כחול לבן 47.0% |
| ספט׳ 2019 | 36.8%▼2.4 | 59.7%▲3.0 | 0.1%±0.0 | 3.2%▼0.7 | 62.0% | 5,626 | כחול לבן 46.6% |
| 2020 | 40.0%▲3.2 | 59.5%▼0.1 | 0.3%▲0.2 | – | 61.2% | 5,513 | כחול לבן 49.2% |
| 2021 | 38.2%▼1.8 | 60.6%▲1.1 | 0.1%▼0.2 | – | 61.6% | 5,593 | יש עתיד 24.9% |
| 2022 | 36.0%▼2.2 | 62.6%▲2.0 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 60.3% | 5,647 | יש עתיד 35.3% |
| 2026 | 31.3%▼4.7 | 65.2%▲2.6 | 0.2%±0.0 | 2.9%▲2.9 | 65.7% | 7,003 | ישר! 28.3% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 32 | חילוני | 3,680 | 3,275 | 33.2% | 62.5% | 0.2% |
| 33 | חילוני | 3,650 | 3,728 | 29.6% | 67.5% | 0.2% |
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.