קריית הפרחים
שכונה ברעננה · 2 אזורים סטטיסטיים · אוכלוסייה 6,200 (מפקד 2022) · הצגה במפה
2026: גוש השינוי 74.5% (ארצי 37.8%), עלייה של 4.0 נקודות מאז 2022; ישר! הובילה.
בחירות 2026
| רשימה | קריית הפרחים | רעננה | ישראל |
|---|---|---|---|
| ישר! | 34.6% | 26.5% | 16.1% |
| ביחד | 24.4% | 20.6% | 9.3% |
| הליכוד | 13.9% | 18.4% | 20.5% |
| הדמוקרטים | 10.1% | 9.8% | 6.4% |
| ישראל ביתנו | 5.4% | 4.6% | 5.9% |
| הציונות הדתית וזהות | 3.0% | 6.4% | 5.1% |
| המילואימניקים מתחת לאחוז החסימה | 2.7% | 3.0% | 2.7% |
| עוצמה יהודית | 2.6% | 3.7% | 5.7% |
| עמך ישראל מתחת לאחוז החסימה | 2.0% | 2.7% | 1.7% |
| ש״ס | 0.6% | 2.9% | 5.3% |
| יהדות התורה | 0.1% | 0.8% | 5.5% |
| רע״ם | 0.1% | 0.1% | 5.9% |
| הרשימה המשותפת | 0.1% | 0.1% | 8.8% |
| נעם מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.1% | 0.2% |
| ישראל תחילה מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| הקהל מתחת לאחוז החסימה | 0.0% | 0.0% | 0.0% |
| רשימות אחרות | 0.3% | 0.5% | 0.8% |
| גוש ביבי | 22.3% | 34.9% | 44.0% |
| גוש השינוי | 74.5% | 61.4% | 37.8% |
| המפלגות הערביות | 0.1% | 0.2% | 14.7% |
| לא התחייבו לגוש | 2.8% | 3.0% | 2.8% |
| אחוז הצבעה | 72.4% | 71.3% | 78.0% |
| קולות כשרים | 3,400 | 53,414 | 5,690,682 |
כל הבחירות
| בחירות | מחנה נתניהו | המחנה שמולו | מפלגות ערביות | לא התחייבו לגוש | אחוז הצבעה | קולות כשרים | הרשימה המובילה |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2006 | 19.6% | 66.2% | 0.0% | 13.2% | 73.5% | 2,318 | קדימה 43.2% |
| 2009 | 32.0%▲12.4 | 65.7%▼0.4 | 0.2%▲0.1 | 0.8%▼12.4 | 74.3% | 2,607 | קדימה 46.3% |
| 2013 | 28.6%▼3.4 | 67.8%▲2.1 | 0.1%▼0.1 | 2.0%▲1.2 | 76.4% | 2,948 | יש עתיד 33.5% |
| 2015 | 29.2%▲0.6 | 64.0%▼3.8 | 0.1%±0.0 | 6.6%▲4.5 | 75.9% | 3,557 | המחנה הציוני 39.8% |
| אפר׳ 2019 | 31.1%▲2.0 | 65.0%▲1.0 | 0.1%▲0.1 | 3.5%▼3.1 | 72.7% | 3,525 | כחול לבן 54.0% |
| ספט׳ 2019 | 28.0%▼3.1 | 67.0%▲2.0 | 0.1%±0.0 | 4.5%▲1.0 | 71.8% | 3,506 | כחול לבן 53.9% |
| 2020 | 31.3%▲3.2 | 68.1%▲1.1 | 0.3%▲0.2 | – | 71.9% | 3,589 | כחול לבן 57.3% |
| 2021 | 29.1%▼2.2 | 69.5%▲1.4 | 0.1%▼0.1 | – | 71.1% | 3,097 | יש עתיד 29.1% |
| 2022 | 27.9%▼1.2 | 70.5%▲1.0 | 0.2%▲0.1 | 0.0% | 70.1% | 3,119 | יש עתיד 41.4% |
| 2026 | 22.3%▼5.6 | 74.5%▲4.0 | 0.1%±0.0 | 2.8%▲2.8 | 72.4% | 3,400 | ישר! 34.6% |
אזורים סטטיסטיים (2)
| אזור | רוב משקי הבית | תושבים (2022) | קולות כשרים 2026 | גוש ביבי | גוש השינוי | המפלגות הערביות |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 | חילוני | 2,220 | הערכה (אזור 37) | 22.3% | 74.5% | 0.1% |
| 37 | חילוני | 3,980 | 3,400 | 22.3% | 74.5% | 0.1% |
הערכה: אזור בלי קלפי משלו מציג את התוצאה של האזור הקרוב שיש בו קלפי, כמו במפה; הקולות שלו נספרים שם.
הקולות בקלפיות שמוקמו באזורים הסטטיסטיים האלה, מסוכמים. קלפי משרתת את מי שגר לידה, ולכן זו הצבעת התושבים בקירוב ולא במדויק.